Posilnenie imunity - hocičo

RNG

peter01, 50 gramov za 360 korun je privela,,nech sa da z toho urobit kolkokolvek caju. Inac na liter tohoto caju ja pouzivam 4 gramy gymnostemny, a nie je to vela.
V mojom obchode, (keby som pokracoval v tom) by bola cena zhruba 400-450 korun za 100 x 2 gramy, co je podstatne lacnejsie.To len tak napochytro odhadom.

peter01

Ako vravi RNG, caje by sa nemali predavat nad cenu. Len zopakujem spominanu stranku www.jiaogulan.sk , na ktorej stoji 360 SK. A kedze z jedneho balenia sa da urobit az 20 litrov caju, co je 4X viac ako z bezne predavanych cajov tuna (20 filtrov vysluzi na 5litrov), tak asi kazdy si vie zratat kolko je 360/4 - co sa blizi k beznej cene caju. (A len dodam ze toto nie je hocijaky caj)

RNG

marikaa, jiasogulan je terkvicovita rastlina, ktoru pestuju v Japonsku,Cine, Vietname,Indonezii...
Jedna sa o susene listy, nic viac a nemal by byt drahsi, ako domace caje. Vytazky z neho, to je nieco ine, tie mozu byt o hodne drahsie, za prver na vytazovanie sa pouziva velke mnozstvo bylin a za druhe, proces stoji sam o sebe plno penazi.
Ale ciste caje z beznych rastlin by mali byt cenove pristupne .
Keby som hodlal pokracovat v obchode na Slovensku, iste by som doviezol aj Jiaogulan.
Momentalne ho sam pijem na skusku, aby som zistil, ci mi podstatne ovplyvni hladinu cukru v krvi(som cukrovkar typu 2 ako mnozstvo starsoch ludi)
Inac ma aj hromadu inych pouziti a vlastnosti podobne zensenom, ale je podstatne lacnejsi, lebo rychlo rastie a vynosy na hektar su znacne.

marikaaa

mirka 23, ja by som bola len rada keby RNG to mal za 30 Sk ... Ale nehnevajte sa mudry clovek si nechodi nakupovat falzifikaty na ukrajnu (a vam to tiez neodporucam). A uz vobec take rady tu nedavajte. Ja mam tiez stadial "original" znackove oblecenie za par korun, ktore mozem vyhodit po prvom vyprati a takto je to aj s ostatnymi vecami stadial. Ale odev este OK, ale tu ide o ZDRAVIE. Vsak tam nemaju nic kontrolovane.

mirka 23

Marikaaa, RNG len vravel že je to zbytočne predražené. Tie internetové obchody pýtajú za obyčajnú vec ťažké peniaze, nepísal, že je to hlúposť.
Ja som si pozerala na nete Mumio (ktoré používam). 60 tabletové balenie stojí na nete 350sk! Pritom je to presne to isté, ktoré si ja kupujem z Ukrajiny za 30sk!
A vieš že RNG má tiež svoje doplnky, nieviem či má aj tvoj jiaogulan, ale keby ho mal, tak ho tak nepredraží. Tak sa doňho nabudúce nepúšťaj.

marikaaa

ani som nemusela dlho hladat, www.jiaogulan.sk tu je 100g jiaogulanu za 360 sk. Si pamatam pred dvoma rokmi som si to objednavala z ciech za 800 sk. A vobec nelutujem.

marikaaa

RNG s tym jiaogulanom nemate uplne pravdu, je vedecky dokazane, ze to patri medzi najzdravsie byliny sveta, obsahuje preukazatelnych 82 roznych saponinov (prospesne latky pre organizmus). Povedzte este jednu taku rastlinu ktora ma viac tychto latok.

RNG

lenkalienka, oxyfit je len cisty staceny kyslik, hrozne draho predavany.
Je viacero liecebnych procesov, kde sa pouziva cisty kyslik, cvicenie, hyperbaricky kyslik a podobne s velmi dobrymi vysledkami.
Ale napr metoda EWOT, cvicenie s dychanim cisteho kyslika, vyzaduje na ucinok mnohokrat opakovane 15 minutove intenzivne cvicenie pri dychani az 15 litrov kyslika za minutu, tj viac, nez sa v tej malej pixlicke nachadza. Takze ten vyrobok je viacmenej len na oklamanie nepriatela=lahkoverneho zakaznika

RNG

na tu peruansku macu mam velmi podobny komentar aj ked nie az tak vyhroteny. Aj tak je tam ale cena aspon dvojnasobna, ako by mala byt