KAZDY SKONCIL KDE SOM SKONCILA JA ,,,,

Príspevok v téme: KAZDY SKONCIL KDE SOM SKONCILA JA ,,,,
mliecnica

mozno tuto temu admin vymaze lebo sa netyka zdravia ani nic podobneho ,,,,len som chcela vediet vas nazor ,,,
vsade kde som pracovala bud ma vyhodily alebo som sama odisla ta firma potom skrachovala je to urcite nahoda no neviem,ale tak pekne poporiadku ,,,zacala som v jednej firme cez ktoru som chodila predavat veci v stanku ako brigadnicka jeden den mi bolo tak strasne zle ze som sa nemohla postavit z postele a oni ma vyhodily za to ze som nedosla do prace ,,o necele dva mesiace firma skrachovala ,,,dalej nasla som si robotu v potravinach robila som tam dva mesiace s majitelkou to bolo ako v base :( odisla som a ona potraviny predala lebo "zevraj" nesiel obchod pritom tam bolo ludi vzdy ako narvatych ,dalej isla som robit barmanku do zahranicia bolo fajn ale vela strasne vela roboty nakoniec s majitelom sme sa pohadali a vyhodil nas az teraz som sa dozvedela ze zavrel po nasom odchode lebo ze prestali ludia chodit atd atd ,,,dalsie potraviny v zahranici pohodicka 6 mesiacov som makala nakoniec som sa rozhodla ze zmenim miesto samozrejme majitel bol proti ale odisla som mal pritom dalsie 3 obchody vsetky su momentalne zavrete ,,,presla som do kuchyne v restauracii platil ma ako chcel obcas aj neplatil tak som odisla a restika je zavreta ,,,pracovala som aj v zbere ovocia ty co mi nasli robotu museli ujst na druhu stranu statu maju problemy s neviem kym to je vlastne jedno ,,,momentalne pracujem zatial sa nehodlam odist ani nic, tak uvidim co bude dalej ,,,co si myslite o tom ???aka cudna nahoda,,,,,

leerka

inak teraz som si este spomenula, ue ked nad niecim len tak v duchu premyslam a davam si neake otazky, alebo si ich chystam na svojho priatela, ze co sa ho opytam, on sa v tej chvili opyta:hovorila si nieco? a to sa nam stava stale, nechapem to, lebo ja si to este len myslim a on sa ma to v tej istej sekunde opyta

mliecnica

leerka to aj mne vela krat sa stane ,,aj tak ze som si ista kde som nieco polozila a najdem to na uplne inom mieste a to na takom kde by som to v zivote nedala,,,,ja si obcas pripadam ze to nie som ja neviem to ani definovat ,,,aj ake mavam myslienky vecer a rano ked len tak premyslam tak si poviem ""som ja normalna ??nad cim som vecer premyslala""!!!ako keby som bola niekto iny ,,viem mozno si myslis tato potrebuje doktora to normalny clovek tak nerozmysla... :)

mliecnica

ucitelka ,,,,,hej su to nahody niekedy az cudne ,,,a mavate aj tusaky ale az take ze naozaj sa to stane ??? mne skoro vzdy aj ked som isla na dovolenku pred rokom vobec ma to tam netahalo a mala som cudny pocit zly ze sa nieco stane,ale listky aj vsetko bolo zaistene tak som sla (vsak pocit je predsa len pocit) nakoniec to dopadlo tak ze nas okradli zostala som bez haliera a musela som zobrat aby som sa dostala na letisko :( ...aj ine,,,,, drobnosti mavam take tusaky a vzdy sa to stane ,,ja neviem ci som normalna ??!!!

leerka

napr mne s aprednedavnom stalo, ze som stratila peniaze, bola som z toho dost hotova, lebo si vzdy vsetko pametam a nemohla som si spomenut ako sa mi to mohlo stat.....

leerka

len vies mliecnica , ja som asi taky "sprosty" poctivy clovek, ktory ich upozorni na to, ze mi zle vydali..... jednoducho mi to neda, lebo si hovorim, ze sa mi to moze vypomstit....

mliecnica

leerka tak to mas dobre ked ti vydavaju ako z tisicky ,,,mne ak nahodou vydaju zle tak to je vzdy len menej no raz sa mi stalo ze mi vydala viac a to som jej povedala tak na mna kukala ako na blbu ze co chcem mala som byt radsej ticho ,,,

učitelka

no, to su nevysvetlitelne nahody, ktore si uvedomujeme iba my, nie ta druha strana. mne sa napriklad stava, ze kdekolvek som, ludia sa ma pytaju na cestu niekam, je jedno, ci je to v mojom rodnom meste, alebo kdekolvek v zahranici.

leerka

je to divne, mne sa napr stava, ze ked niekde platim, vydaju mi vsade ako z tisicky, ci uz platim stovkou, dvestovkou.... a vzdy ma z prace vyhodili vo stvrtok,,takze take nahody su zase u mna...