Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

pipina

Ahojte môjmu mužovi dávam iba magne B6 stačí to alebo treba aj niečo iné,v noci má stále pocit ,že sa zadusí

[zruseny12]

Ahoj tizentie,ano boli ma cely chrbat,svaly,chrbtica krize klby...ja cvicim/skor by som povedala,ze natahujem svaly a kosti/nieco podobne ako pilatess...mna strasne bolelo vsetko-cely clovek a odkedy som zacala cvicit tak bolest ustupila,nehovorim,ze teraz ma nic neboli,ale je to omnoho lepsie,ale beriem aj doplnky...uz ani nepamatam kedy som brala posledny krat tabletu proti bolesti...

[zruseny12]

Ahoj Jarik,ja beriem.

-VAPNIK A RYBY OLEJ/je to v jednom/a kupujem to v lekarni stoji to okolo115sk-30tabletky.Je to od firmi-walmark.
-DOPLNOK PODLA KRVNEJ SKUPINY-JA MAM /O RH-POZITIV/-TENTO doplnok si objednavam na internete www.calivita.sk
-B-KOMPLEX-ten si kupujem v lekarni.
-MAGNUM B6,ale ten beriem len obcas,tiez si ho kupujem v lekarni,ale v CZ,lebo tam je lacnejsi ako u nas na SK.
Potom beriem este PYCNOGENOL,ALE tan je na alergiu a este ma nejake ine ucinky...ak budes este nieco chciet tak sa mozes opytat.../potom este beriem nejake veci,ale to suvisia len so zenami/a na tu tetaniu a bolesti aj cvicim na chrbat a svaly...

jarik23

ahoj majka..mohla by si mi tu napisat vsetky tie vitaminy a mineraly, ktore beries? a ak by si mi ich mohla aj troska popisat, aby som vedel, ze ake si mam kupit,lebo asi budu mat viacero druhov..dakujem...

[zruseny12]

no ja sa mam ok,podla moznosti...od pondelka nastupujem do novej prace...a teraz chodime na prechadzky zo psom aj dnes sme boli von,ale len sami,lebo prsalo tak do lesa sa nedalo...tak ti budem drzat palce aby ti to dobre dopadlo aj ta gynek.aj diplomovka.Maj sa krasne ,pa

jaja

ahoj mariaa- no mám sa fajn, len veľa roboty s diplomkou, lebo v utorok má byť hotová... tak makám. zožiera ma jedine neistota, že by tam mohlo byť niečo zle... a ty ako nažívaš? a v stredu mám výsledky testov u gynekologičky, tak som zvedavá tiež s obavami...:-(