Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem byt tehotna

Príspevok v téme: Chcem byt tehotna
tinau

ahojte, chcem trosicku podpory od vas.... strasne tuzim po babatku. (mam 28r.) a nedari sa nam .... vsetky baby okolo su tehotne a ja stale nic... strasne ma to zabija. Ako mam docielit to, ze na to nebudem mysliet???? Ako sa mam dat psychicky doporiadku??? Niekedy uz nevladzem, strasne ma to ubija :((... Dakujem za podporu

zufalA ZENA

babi prosim pomozte mi som zufala snazim sa us pet rokou a stale mi to nieide som zufala chcem babetko a velmy su tu niejake prasky ake by som mohla brat ...

Aprílka

Gynekológovia nevedia nic spravit s vašími hormónmi a vždy nasadia HAK. Viem to z vlastnej skúsenosti, lebo mi doktor zistil, že neovulujem. Takže tým pádom nemôžem ani otehotneť. Vždy mi nasadia len HAK!

Baby vyskúšala som si kúpiť TANG KUEI od HERBALIFE je to na podporu ženského tela a hlavne pomáha otehotnieť. Tak uvidím čo to spraví, ale čo som čítala o tom produkte aj tu na fóre, tak každý to tu chváli, no uvidím.

Baby len sa chcem spýtať či Vám doktor zisťoval či ovulujete?

Držím palce pri oplodňovaní :) a hlavne nato nemyslite, športujte, cvičte, užívajte si život...

KASANDRA

Dobry den.
Mam problemy s mensturacii uz devet rokov a stale chodim na vysetrenie ginekologickom oddeleni .stale mi davaju predpisat ANTIKONCEPCIE. mam uz 29 rokov som vydata a chcem mat deti.co mam robit ked mam problemi s mensuraciu.ked neuzivam tabletky tak krvacam aj cely mesiac.prosim poradte mi preco neotehotnem. ako dalej mam postupovat,ked chcem mat deti.doktor mi tvrdi ze su to len hormonalny problemi.ale ked uzivam ANTIKONCEPCIU brani to tehotenstvu.prosim poradte mi.dakujem za pochopeni...

slzicenka

Najviac robi psychika,cudovala by si sa,ale je to tak,takze sa pekne ukludni a nemysli prilis na to a skus si kupit tbl vola sa to baby plan...

agina

Tinau ja som na to nemyslela, povedala som si, ked sa to podari, budem rada, ked nie, budeme skusat dalej a uzivat si sex. A cuduj sa svete, hned sme otehotneli.Uz som v 8.mesiaci.

mia

ahoj leny1.Nad touto možnostou som už dlho rozmýšlala,no vlastne dieta by som prijala skôr.Viem,že ja to na psychiku...Definitívne mi to lekárka nepotvrdila,preto skúša mesiac čo mesiac nove lieky.Teraz som dobrala 2.balenia duphaston a acidum follicum.V pondelok mám ist na kontrolu,tak som zvedava,čo mi povie.Vraj mám nádej.....Cez internet som si dokonca objednala prírodné produkty,ktoré začnem brat.Ale najprv sa poradím s lekárkou.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem byt tehotna - Fórum - ZDRAVIE.sk