Chlapy: pacia sa vam panny??

oja

Ja si myslim, cim viac skusenosti tym lepsie,ved aspon viete,co vas pri sexe drazdi a,co vam je prijemne.Kazdy raz bol v zivote panna a panic...
A nehovorte mi,ze chcete mat za cely svoj zivot iba jedneho chlapa/zenu a nevyskusat nic ine...ved ked nevyskusas nevies

bodocka

Hm no mi sme s mojim priatelom spolu boli az po dvoch rokoch a pol... Som velmi rada ze sa to takto stalo:) Medzitym sme sa rozisli a vravela som si pri tom ubolenom srdci , ze aspon som stale panna:) vobec mi to nevadilo!Keby to bolo inak, len by som sa trapila aka som bola hlupa , ze som mu darovala nieco co mam len raz v zivote.. Vlastne len prednedavnom sme sa spolu milovali.. Som rada ze to takto dopadlo, ze sa nasa " stratena" laska opat nasla.. Aj on je velmi rad, ze som nebola predtym so ziadnym inym,vazi si to, dokonca aj dnes mi to vravel.Podla mna je to krasne, ze sme si navzajom ti prvy...Hm a okrem toho, dnes je tazke najst pannu a panica..

Darina456982

..Ja som bola tiez panna, az taky bol rad...s partnerom som uz rok a pol...zial on uz predomnou jednu mal :-/

hmm....

Ide skor o skusenosti. Panny si vazim, je to cest byt prvy. Ale moja skusenost s pannou je hrozna takze uz pannu nikdy viac nechcem. Hrozne ju to bolelo, vobec to neprebiehalo tak jak sme to planovali a tak jak to vsade opisuju. Kricala a plakala, tak si asi viete predstavit ake to bolo uzasne.

hmmmm

pimpa a to sa nebojis ze pride cas ked on bude chciet vyskusat aj nejaku inu zenu?? mne sa to stalo po 4 rokoch vztahu panna-panic a povedal mi ze to spravil lebo bol zvedavy ake to je s inou zenou.. nechala som ho..