Chlapy: pacia sa vam panny??

no inak :d

mnohi chalani su panicmi aj do 18 a este niektori aj do 20tky.takze si myslim ze by sa im viac nepacilo keby mali nejaku skusenu babu,ktora by zazila uz kade co...a oni este nic...bolo by im to blbe a neverili by si ani pri sexe a zacali by o sebe pochybovat,tot moja skusenost :D takze radsej panny :)

Summer_

My sme si s priatelom boli obaja prvy a to je podla mna krasne :) nevymenila by som to za nic,,, a on bol velmi rad ze som bola este panna, a sam mi povedal ze by ho mrzelo ak by som vtedy nebola... .:)

s33

to si robis srandu ? :DDD

niektorich chalanov to priam fascinuje!!! viac rajcuje!
ak tomu tvojmu dotycnemu bude vadit ze si panna tak ho hned posli to prdele...je top kurevnik....ak ta ma naozaj rad tak to oceni ze si cista a o to viac si ta bude vazit uvidis
a kolko ti je???

gater

Panna je dobra. Ale ked si uz vybrala muza svojho zivota a zije s nim ... Co ju dam do klietky a budem chovat a strazit ako nejakeho vtacika? Ano ten kto mal pannu a predtym nemal inu a nadalej zije a aj bude zit s tou zenou...moze byt pravom hrdy. S pozdravom j

eňa.

JA SOM O PANENSTVO PRIŠLA V 25 A NELUTUJEM. PRIATEĽ O MNA O TO VIAC STAL
OD KEDY SA TO DOZVEDEL. A VAŽI SI MA VIAC, AKO KEBY SOM PRED NIM UZ NIEKOHO MALA.