NUVARING - posvovy kruzok, antikoncepcia

maja.s1

Žienky,mám na predaj NuvaRing 2 ks v balení.Nesadol mi,dostavili sa mi nežiadúce účinky.3 ks stáli 39.95€(mám aj blok), tieto 2 ks predám za 20€.PO doručím zdarma.Viac na maja.s1@azet.sk

flyleaf

Ahojte žienky. Chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť s nuvaringom. Zatiaľ naň žiadne krivé slovo nemôžem povedať, žiadne vedľajšie účinky sa neprejavili a ani pri sexe ho s partnerom necítime. Vrelo odporúčam, je to pohodlne užívanie antikoncepcie :-)

Erika nuvari

Ahojte zienky, mam na predaj 3 balenia Nuvaring za 35€, spravne skladovane. Rozhodla som sa vysadit antikoncepciu po dlhych rokoch. Najlepsie Kosice. erika.blazejova@gmail.com

janekMY33

kazda hormonalna antikoncepcia sposobuje u zeny az o 30%vasie riziko rakoviny a ziaden alkohol a fajcenie moze sposobovat zrazeniny a sindrom nahlej smrti

linda 33

caute... uz som sialena z toho kedy si ho mam vlastne davat a vyberat... cize... vlozim si nuvaring v stredu...a v 21den v stredu vyberiem...a potom o tyzden v stredu vlozim..? tak? poradte mi

kuk:)

ahoj... ja uz som douzivala 3 nuvaring a mam taky problem ze som si ho zavadzala presne o den neskor ako som mala a dala som si ho dole v ten den ako som mala keby som si ho dala spravne(dnes). Spravila som dobre? A este k tomu som dnes dostala menzes este pred tym ako som si ho dala dole je na tom neico zle prosim poradte mi lebo som mierne v strese...dakujem:)

wkawka

pouzivam nuvaring uz asi 2 roky a v pohode ale teraz mam noveho partnera a neviem,,,maly sme sex ked som mala kramy to bol tyzden bez kruzku a on sa do mna urobil,,,,a teraz fakt neviem ci urobil dobre,,,,,????

asdfjklô

je to kruzok, ktory si sama vlozis do vaginy prvy den kramov na tri tyzdne, potom na tyzden vyberies. je to hormonalna antika. stoji cca 1 270,- na tri mesiace.
www.jokagyn.sk
www.nobel.sk
tam mas aj pribalovy letak...