Ako správne cvičiť?

Príspevok v téme: Ako správne cvičiť?
karamelqa

Začala som s cvičením, ale pravdu povediac... Neviem ako na to, aby som dosiahla aj nejaký výsledok. Rada by som si vyformovala postavu, chcela by som si spevniť a vyformovať aspoň trošku svalstvo. Ako by som sa mala stravovať? A čo cvičenie, akoby malo vyzerať? Malo by to byť pomalé, či rýchle... Ako najrýchlejšie a najsprávnejšie dosiahnem výsledok? Díky moc :)

karioll

mirka23
precitaj si nieco o zlyhani obliciek,srdca,tachyaritmii a vzniku tromboz,kolapsoch a podobnych veciach ako dosledok dehydratacie

mirka 23

Neviem, ale my sme tiež nepili počas treningov, ktoré trvali hodinu a pol v kuse bez pestávky a dalo sa to v pohode vydržať a človek ani nie je smedný ked cvičí a určite z toho nezomrie :D taže podla mňa niečo na tom bude...

klarka12_

prepac kirk, ale si dobre mimo. pit sa musi a ked zvysis svoju fyzicku aktivitu, tak o to viac hlavne kvoli vnut. organom. poliewocka ma pravdu.

kirk

polievockaa: myslel som to tak,ze ked pijem vodu a makam na stroji ...tak sa len viac a viac potim... a tuky nespalujem

poliewoocka

Kirk, ja netvrdim,ze mas vypit dvojlitrovku, ale napr. ked bezim 35-40 min. na orbitreku a najma teraz v lete sa potim nenormalne, tak mam potrebu sa napit dusok vody a ovlazit si usta..ved aj do fitka si zeny nosia vodu so sebou, aj cyklisti maju flase..a aj ini sportovci. Ked citis smad,je uz pozde nieco napravat