kedy to moze zistit?

anka

AHOJTE,SOM TU LEN NAHODOU A CHCEM REAGOVAT NA VASU TEMU. JA SOM OSTALA TEHOTNA HNED PO VYSADENI ALE DOKTORKA TO NEZISTILA AZ O MESIAC,ESTE PRACOVALI HORMONY A NEUKAZALY TO ANI TESTY ANI VZORKA MOCU A KRVY.

miminka545

no to je to..kazda to mame asi individualne... jedna holka mi na daku temu odpisala,ze otehotnela tyzden po vysadeni aj s prvym aj s druhym babom... a dalsia zas,ze 1 a nic...

mirka 23

Miminka, ako dlho si brala HAK? Nie je to tak že dnes vysadíš HAK a zajtra otehotnieš. Určite nie si tehotná a nevyhadzuj zbytočne peniaze za testy. Ja som vysadila asi v máji, alebo možno skôr, už neviem a ešte nič. Najprv sa ti musí upraviť cyklus. Uvidíš, že nebudeš mať menštruáciu niekedy aj 2 - 3 mesiace. Ale nehovorím, že nemôžeš otehotnieť aj hneď. Je to individuálne. Ale skôr nie ako áno. Veľa záleží aj na tom, ako dlho si brala HAK.

miminka545

ved prave...toho sa obavam..velmi chcem,a asi aj v tom je problem..myslim na to casto...ale ako na to nemysliet,ked po malom velmi tuzim?

miminka545

takze ak som tam bola teraz,je mozne,ze to este nevedela? a neviete mi poradit konkretne nazvy teh.testov,ktore su ci uz citlivejsie,alebo ukazu skor,akoby som mala cakat do menstruacie,teda do dna,kedy ma prist...

dada

no k lekárke ideš väčšinou až po vynechaní menštruácie, a vtedy ti už vie povedať či si tehotná alebo nie. Moderné tehotenské testy majú vysokú citlivosť a v prvý deň vynechania menštruácie ti dá odpoveď...

1eny1

no väčšinou doktorka príde až po mesiaci nato že si tehotná. aspoň u mňa to tak bolo. ale myslím, že tehotenský test by ti mal po týždni ukázať.