Neviem ako ďalej :(

Príspevok v téme: Neviem ako ďalej :(
zamotana

So svojim priatelom chodim uz nieco vyse 7 rokoch.Bola to laska na prvy pohlad, velmi sme si prve dve roky rozumeli, vo vsetko uplne vo vsetkom.Potom raz siel na dovolenku s kamaratmio a vratil sa vymeneny, ked som sa ho spytala, ze co mu je povedal mi, ze sa asi zalubil.Vtedy mi rozbil srdce na marne kusky.Vtedy prvykrat ked som mu povedala, ze co to je za hnusne dievca mi povedal, ze som pi.a!Isli sme dalej nechal to tak, ale ja som ho so sklamanym srdcom podviedla.Udrel ma prvy krat.Nasledovalo kopu incidentov kedy pytal o sex ine holky cez mobil, icq ci internet, ja som sa len prizerala.Bijaval ma coraz castejsie a ked mi konecne spadli ruzove okuliare zacala som ho podvadzat.Takto sa to taha uz vyse roka vobec si nerozumieme,hadame sa, sex mame max.raz do tyzdna co predtym kazdy den, bije ma a ja ho podzvadzam.Uz som sa ho pokusala vela krat nechat a vysvetlit mu, ze toto nieje vztah, ale stale spolu ostaneme lebo aj po tomto vsetko sa velmi ale velmi milujeme.A tak sa pytam co dalej?Ma takyto vztah este nejaku buducnost?Vydrzi nasa laska vsetky svinstva co sme si napachali?Alebo to raz a navzdy ukoncit?

diva

zamotana a aky to ma vyznam aj ked pride prosikat chvilu bude všetko dobre a potom znova to iste? chceš to znova zažit že ta bude bit? chceš sa znova trapit?ved si predsa žena a mas pravo byt stastna a toho že stastna už nikdy nebudeš sa určite nemusis bat..toto fakt nema vyznam a ak sa k nemu vratis jedine tebe bude zle a ty si urobis zle.Tak zober všetku silu čo mas a začni normalne a spokojne žit bez neho.Lebo on iba využiva to že mu je pri tebe dobre a nič ine v tom nie je to mi ver.

zamotana

Ja viem asi mate vsetci pravdu.Ale ked ho necham opat o tyzden mi bude vypisovat krasne sms-ky pride ku mne a bude plakat a opat ma zlomi.Chem zacat zit od znova, ale strasne sa bojim, ze bez neho to nepojde. :(

samsung

zamotana, ty ho nemilujes, ty si na neho zvyknuta...toto teda vobec nieje laska!!!!!!!!!
ked mas v sebe aspon trosku hrdosti a chuti NORMALNE zit, tak si zbal saky paky a padaj od neho!
a ked uz nemas rozum ty, tak sem posli jeho, napisem to jemu!
boze moj, je mi ta luto...

lubbica

Pane bože, to je strašné žiť takto. Okamžite sa s ním rozíď. Pár dní ti bude ľúto za bitkami (možno), alebo za ním (?), potom to prejde. Nenechaj sa ním vydierať ani otĺkať. Veď máš svoju hrdosť nie? Ako si môžeš vážiť sama seba, keď dopustíš, aby ťa niekto bil, a ty ho na margo podvedieš. A ozaj, vážiš si vôbec sama seba? Takže... okamžite začni u seba... Najprv si daj dokopy svoje sebavedomie a potom ho vykopni kade ľahšie. Vieš akí dobrí chalani sú v tvojom okolí, ktorí si budú vážiť, že chodia s babou ako si ty a tým pádom aj teba. Veď z vášho vzťahu sa úcta úplne vytratila. A s tým podvádzanímn tiež prestaň. Kôli nemu si pokazíš povesť a ešte niečo od niekoho nachytáš... Spamätaj sa !!!

diva

ahoj!no tak potom čo tu čítam tak to je sila že ste ešte stale spolu...nemyslim si ani to že sa milujete potom čo robite jeden druhemu,takže podla mna takyto vztah nema absolutne vyznam ani pre jedneho z vas.A keby na mna muž aj ked raz vztiahol ruku nikdy by som mu to neodpustila.A ty ho podvadzas lebo ho nemilujes a necitis sa v tomto vztahu dobre čo sa ani nečudujem tak sa vazne pytam čo ešte stale spolu robite lebo laska to určite nie je.Aj ked do toho nevidim podla toho čo pises to určite nema vyznam.To je moj nazor

neva

Vychádzam z toho, že manželia nie ste, deti nemáte, tak ja nechápem, prečo ste ešte stále spolu. Čo od neho ešte čakáš, pokial na Teba dvíha ruku. Jednoznačne ukončiť tento vzťah, kým to neskončí nejakou tragédiou.

barbinka

A ty nepoznáš sama odpoveď na svoju otázku? Však sama píšeš, že ťa bije. Tak sa uvedom a utekaj od neho.