(pre zeny) co to je?? bojim sa.. :(

Príspevok v téme: (pre zeny) co to je?? bojim sa.. :(
nicci

pri vchode do posvy a na vnutornej strane malych pyskov mam zacervenanie...na pyskoch su to po celej dlzke take polkruhove cervene pasy na dotyk drsne ako nejake rany...nejake vydrete alebo co..a niekedy to svrbi a dost boli..a tvori sa mi tam akoby nejaky biely povlak..bola som u doktorky ale ze v posve ziadny zapal nemam tak to bude alergia na spodne pradlo alebo praci prasok...nezmenili sme prasok ale aj tak som si preprala nohavicky v cistej vode a nic..nepomohlo..stale je to horsie..a na material nohaviciek nemozem byt alergicka lebo sa mi to predtym nikdy nestalo a pouzivam tie iste...ziadne cipky ani nic... bojim sa neviete co to moze byt?? :(

dkalskda

Podla popisu to fakt vyzera na kandidozu .. ak Ti ten canesten dala doktorka, mala by si si ho dat (idealne kombinacia cipky+mast, pouzit podla navodu v letaku). Ten nie je len na odstranenie priznakov, ale aj lieci. Zrejme mas nejaku nerovnovahu v organizme, alebo si bola niekde v bazene plavat, dlho cestovala a pod. .. skus na par dni okrem aplikacie canestenu aj obmedzit sladkosti a skrobove jedla (biela muka, zemiaky) .. a tiez pozor na mydla, radsej si kupit specialne v lekarni (napr. lactacid). Snad to pomoze, drzim palce.

nicci

myslis ze to je nejake plesnove ochorenie?? ako to vies?? no canesten mam ale som sa bala si ho na to dat...ja nechcem len zamedzit svrbeniu ale chcem si to vyliecit :-(