Dokonala krasa

msi

no teda vidim ze pisete konkretne mena :D tak sa pridam :D mne osobne pripada za najkrajsiu zenu na svete... Reese Witherspoon .ak nepoznate vygooglite si....stoji za to :)

nella21

hehe...cakala som, ze tu budete pisat podobne veci:D jasne, ze nikto nie je dokonaly, (netreba to brat ako 100%-bezchybnost)ale niektori ludia maju k tej dokonalosti blizsie..a aj pre mna je najkrajsia moja mamka lebo je mila, dobre vari a lubi ma:D:D myslela som to tak, aby ste sa cisto zamerali len na vyzor, bez ohladu na akekolvek sympatie

rodrigez

No naj je moja frajerka. Uplne zlaticko, nemenil by som. Ako pise golem, clovek na zaciatku ani len netusi co zbalil az kym nezisti ze vyhral loteriu...

marisssa

buduci golem--to bolo nadhern!dufam, ze jej to aj casto hovoris, aka je nadherna a ako ju lubis:-) my zeny to velmi rady pocuvame;-)

buduci golem

coraz viac si uvedomujem, ze za taku povazujem moju zenu
som ani nevedel, ked som si ju zbalil, ako som dobre urobil

marisssa

co je vlastne krasa??su to vychudnute modelky na strankach casopisu, ci napudrovane krasky vo filmoch?ci zeny, napichane od hlavy az po paty botulotoxinom, s odsatym tukom a s implantatmi, kde to bolo len mozne?? takyto svoj "idol krasy" si vymyslela cela tato hlupa spolocnost..vsetci su pekni, ako zeny,tak aj muzi..mas pehy?nevadi..nemas velke prsia a silikony si nemozes dovolit? si nizka, ci vysoka, chuda, ci trosku pri tele??stale si to ty, mas svoju osobnost a pre niekoho mozes predstavovat tu najuzasnejsiu podobu krasy!
zijeme v hlupej dobe, vsetci sa daju ovplyvnit mediami, ci inymi nazormi..nepytajme sa, kto je najkrajsi, ale najdime tu svoju krasu v nas....