Analny sex, prečo?

Súvisiaci obsah

Inštalatér

Re: Casanova-10.06.09 08:50

Kámo, tak toto si našiel niekde na Wkipedii, čo? Týždeň sa mám na čom smiať ;-DDD

preco nie?

S partnerkou som vyskusal analny sex a pacilo sa nam to obom. Lenze ked som to chcel vyskusat ja, tak bola zhrozena ze som niesom normalny a mysli si o mne ze som divny. Zda sa jej to nechutne ked jej partner to chce praktikovat na sebe, mysli si ze to robia iba buzny :/...Nuz zostava mi len pomoct si sam.
A pre vsetkych ktory to nevyskusali, tak radsej mlcte.

AdamKrt

Ved nemusis mat klystir, nie ? Ked ides do sprchy, strc si tam prst. Ak sa Ti to hnusi, tak si daj na ruky latexovu rukavicu, alebo na prst kondom...

No a spolocnu kupel si mozete dat obaja, aj ked je niekto v dome. Predpokladam, ze kupelna sa da zamknut. Len bud tisko, ako myska :)

micaa

baby po dlhej dobe by som opat chcela skusit anal, mam vsak taky problem... malokedy sme uplne osamote (cize vacsinou v dome/byte je aj niekto iny) takze klystir by som si asi nemohla spravit. Cize potom mi v konecniku ostavaju "male kusky" a tie neprijemne zapachaju. Ved viete. Ako to riesite ked nepouzivate klysir?

heslo

otazka smerovana muzom je zjavne rozoberana hlavne zenami - paradox :)
vyjadrim moj muzsky nazor - myslim si, ze chlapov jednoznacne na anale laka to, ze je to tam tesnejsie a tazsie to tam vnika. niektorych chlapov moze vzrusovat aj ukludnovanie partnerky, ked jej to je neprijemne. su to ale len moje nazory, kazdeho na tom moze lakat nieco ine.

ja osobne som to nikdy neskusal, ale priznam sa, skusil by som. v zivote by som vsak nedokazal byt sebecky a po odmietnuti partnerky naliehat alebo ju nutit. zvlast ked hrozia aj nejake zdravotne rizika. sexualny zivot ma byt o dohode, nie vnucovani svojich chutok druhemu.

posledna vec resp. reakcia: jaja, si normalna ? ty si fakt bud robis srandu, alebo tu svojho "partnera" (alebo ako ho mam nazvat) verejne vystavujes trestnemu stihaniu za sexualne zneuzivanie maloletych podla §201 trestneho zakona. dufam ze si uvedomujes, ze zistit kto si a kde byvas je v dnesnej dobe najmensi problem. necuduj sa, ked jedneho pekneho dna vdaka tvojej "opatrnosti" pride frajerovi list s nadpisom "trestny rozkaz" a tam mu krasne vysvetlia, ze 14 a menej rocne dievcata sa nesukaju. ked uz neviete vydrzat, aspon to neroztrubujem po nete.

siu4

Myslim si,ze ziadna predpriprava nieje potrebna,staci vam lubr.gel a hlavne,aby si bola uvolnena a doverovala partnerovi.

lilien.

ešte dodám, že ja by som to dala priateľovi ako darček k narodeninám. Ale nerada by som mu narodky pokazila tým, že sa to nepodarí.