Antikoncepcia Minisiston

Janka3598886

Minisistonom to nebude, ja som ho brala 11 rokov bez prestavky a postastilo sa nam takmer na prvykrat... inak mam nejake na predaj, ak ma niekto zaujem :) 0910100587

tanicka102

ahojte prave som dobrala antikoncepciu minisiston a so snubencom sa snazime o babo a nejak nam to nejde.... Nevoem ci to bude tim ze som brala tabletki minisiston prosim vas poadte mi co mam robyt

levicaaaaa

flowercat a aluska: :-)) v prvom rade, ako napísala Aluska, TriRegol a Minisiston nie sp to isté. TriRegol a Minisiston síce obsahujú oba hormóny rovnaké - ethinylestriadolum a levonorgestrel, ale TriRegol má úplne iné dávkovanie ako Minisiston.
a k tomu, od čoho závisí cena tabletiek... ono to až tak od výrobcu zase nezávisí aj keď sa to asi zdá. v prvom rade to závisí od toho, či sa jedná o originál alebo "kópiu". kópie sú vo všeobecnosti asi o 10-20% lacnejšie ako originály. No a v neposlednom rade to závisí aj od toho aké moderné sú tabletky. Resp. či obsahujú gestagén zo staršej generácie alebo novší typ gestagénu.

No a "Tri" antikoncepcia je tiež zvyčajne lacenšia ako "mono"...

aluska

ani by som nepovedala ze minisiston a tri-regol su identicke...pretoze tri-regol su trojfazove, meni sa v nich mnozstvo hormonu pocas cyklu a je to velmi velky rozdel pre telo...a cena tabletiek zalezi od vyrobcu..ja napriklad berem yaz a platim 50 eur na tri mesiace

flowercat

Ahojte. Práve začínam užívať Minisiston a pozerala som zloženie tabletiek Tri-regol a Minisiston a bolo takmer rovnaké. Len teda potom nerozumiem prečo kamarátka platí za Tri-regol 10 eur a ja za Minisiston 17 eur.. :-( Od čoho vlastne závisí cena tých tabletiek ?