VLOZKY

aaaaaaaa

mne trva menzes 6-7 dni a tiez silnejsie krvacam na zaciatku. miniem spolu asi 20-25 vloziek. tampony nepouzivam lebo ma pri nich boli brucho - krv nemoze volne vytekat a zbytocne sa hromadi, je mi to neprijemne.

majkaaa

A zabudla som dodať,menzes som mala vždy tak 2,nanajvýš 3 dni a pomerne slabý,doktor ma ubezpečil,že je to v poriadu. Nemávala som žiadne gynekologické problémy s tým súvisiace.Kým som nerodila,bolo to aj 6 dní,po dvoch pôrodoch sa to takto upravilo. A interval 31 dní.Pravidelne.

majkaaa

Ja dlho míňam tak 4-5 ks normálnych vložiek a 4-5 ks mini slipových. Tie ale viac-menej pre istotu pred a po menzese. Tamóny nepoužíva, boli vždy nepríjemné, vložky mi pripadali hygienicejšie. Mojej kamarátky dcéra prišla kôli tampónom o jeden vaječník.

orgi

Zda sa mi, ze krvacas privela. Lebo tych osem dni je naozaj dost. Este mi napis, do ktoreho dna je tvoja menstruacia taka silna, ze ked sa postavis zo stolicky, tak citis ze tecies a dokedy musis menit vlozku kazde dve hodiny.

Pretoze ak krvacas vela, ako dosledok toho mozes mat anemiu, co znamena chudokrvnost.

edna

Mne trva menstruacia cca 6-8 dni, a miniem cca 4 balicky, v jednom je asi desat kusov, len som chcela zistit ako je to priemerne u inych zien. Neviem, ci nekrvacam privela...