prosim o radu...gynekolog

Príspevok v téme: prosim o radu...gynekolog
smejko

AS
hojte...chystam sa na svoju prvu navstevu ku gynekologovi.Jednak uz je na case a jednak nedostavila sa mi menstruacia(nemala som pohlavny styk)
Rada by som vedela ci sa nieco plati,ci je lepsie ist jk statnemu alebo sukromnikovi.Som z Kosic ak mate nejake dobre skusenosti poprosim ako sa volal doktor/ka.Vdaka

njurrrr

Lenze moja mama robi w rownakej budowe ako gynekolog..robi w zdrawotnictve a poznaju sa..tak je mozne ze jej to medzi chodbou spomenie..:(

leerka

NJURR, lekar musi dodrziavat lekarske tajomstvo, takze to tvojim rodicom nepovie, a preco by aj mal? ved je to tbvoja vec ci si sex uz mala alebo nie.... rodicia ho nezaujimaju, ved tam pojdes sama.........

lenkakol26

mala by som otazku: ako mam postupovat, ak som dostala asi prechladnutie vajecnikov, menstruaciu mam dostat az o tyzdne a mam hnedasty vytok z posvy a bolia ma vajecniky...tablety nechcem, pytam sa teda, pomoze aj nejaky dobry bylinkovy caj? vdaka, lenka

njurrrr

ahojte poradte mi pls...mam 17 , mam ist ku gynekologowi a uz som mala sex...bojim sa ze to powie rodicom...dakujem...

smejko

a pan nagy je sukromnik?a plati sa unho alebo vseobecne plati sa?to ma najviac zaujima aby som tam neostala ako teliatko stat

leerka

neplati sa nic, a neiem ci je lepsi sukromnik alebo statny, ja osobne chodim od zaciatku sukromnikovi a som s nim nadmieru spokojna, doteraz som nikdy za nic neplatila.... dokonca aj prve balenie tabletiek mi dal zadarmo, lebo som bola prva, co ich skusala.... a platila som iba pred mesiacom, ked som potrebovala, aby ma zobral prednostne v urcity den na konkretnu hodinu