UZ NEVIEM AKO DALEJ....PORADTE pls :(

Príspevok v téme: UZ NEVIEM AKO DALEJ....PORADTE pls :(
florida

ked treba niekomu poradit tak stale dobre poradim a ked potrebujem svoj zivot si zariadit tak neviem ako dalej :( .ide o to ze od kedy som sa v lete rozisla s priatelom ktoreho som milovala nadovsetko a spravila by som pre neho secko ma podviedol a potom som si povedala ze aj ja si budem len uzivat uz no vela ludom som tym ublizila a nescem dalej ublizovat stale dufam ze sa do niekoho zalubim ale viem ze sa to neda vnutit..teraz asi mesiac uz chodim vonku s kamosom ktoremu som uz raz ublizila ze som sa mu neozvala po dvoch tyzdnoch co sme spolu chodili a teraz je to snim pekne je mi dobre snim aj ked sex nikdy nebude asi lebo to co k nemu citim asi neje laska.a sa bojim ze raz pride niekto koho zas budem milovat a zas mu ublizim,on je perfektny chalan a viem ze keby sa toto stalo ta v zivote uz neprehovori so mnou.ja som zvyknuta mat stale niekoho preto je tazke byt sama preto mam jeho ani neviem ci je to vztah :( co mam robit dalej?? aby som nikomu neublizila :( a aby aj mne bolo dobre?? pls poradte ak viete :(

bobrik22

Tak ak toho chalana co s nim si nemilujes, tak mu to povedz, vysvetli mu ze je iba kamos, a aj sa tak k sebe správajte. Ved kamosi mozu chodit spolu vonku, bavit sa spolu...