vsak nemusim otehotniet?

lenuliatko

uz ked nejde o dlhodoby vztah aspon sa terab chranit.aj nema staleho priatela tak si vzdy nosim pri sebe kondom nie?nebudem sa predsa spoliehat na kazdeho debilka.
je to hrozne ked jej ten idiot neda ani peniaze na tabletku po.to ju akoze chce nechat vtom??

hmmmmmmmm

no veď práve... ja to nechopím... ja som mala priateľa 13 mesiacov a nevyspala som sa s ním... jednoducho som sa no to necítila a to som mala už dávno po 20, teraz mám priateľa .... kratučko, ale je to iné.... celý vzťah i sex prišiel... ale nikdy nie bez ochrany... keďže slečna sama si nemôže kúpiť tabletku po... tak to svedčí o tom, že nezarába a to, že si naivne myslí, že sa nemôže nič stať...

lenuliatko

tak zanmy.oto horsie.oooooch boze dievcata.ja niesom ten typ co vynada hned holke ked tu napsie ze moze byt tehotna ci nemoze ale preboha ved sex sa ma rovnat aj zrelost a zodpovednost nie????
takto to potom je.mlade holky 16 rocne otehotneju hend na prvykrat a baby ktore by urobili aj nemozne aby otehotneli nemozu.tak uz si baby davajte pozor ved to je naivita prveho stupna ked sa len tak s niekym nahodne vyspite a ked sa do vas urobi este mu aj uverite ze ved s anic nemoze stat.a potom zocoho ste tehotne???zo vzduchu asi nie!aspon nech sa nenchavaju nahovorit ze sa nic nemoze stat.
och no povedz hmmmmmmm je toto normalne???
ked neviem sexovat tak nesexujem

hmmmmmmmm

to lenuliatko, myslíš si, že je to jej chlapec.... keď sa vyjadrila o ňom ako o známosti....? vyzerá to dosť podozrivo...

lenuliatko

ak si ches nieco onej precitat daj si www.tabletkapo.sk ale uz si si ju mohla dat.neviem naco cakas.druhykrat nenalet je to svinstvo od tvojho chlapca poslala by som ho do certa.

den

..a v akej faze si bola?
Alebo ani netusis, ze mas v cykle nieco podobne, inak by si to asi uviedla...
Teda, ak si mala plodne dni, tak otehotnies a ak neplodne, tak nie...
A to mas co za priatela?Je ochotny brat aj za nieco zodpovednost , alebo si len uzit?No neviem dievca.....

n..

a koľko máš rokov .. nech ti ten tvoj milí dá na tabletku po a ked nebude chcieť tak nech dá 5 000 na potrat alebo potom bude prispievať každý mesiac.. na výživné dieťaťa.. nebude hlúpa a neriad sa tým že však nič sa nemôže stať lebo sa stane .... tak daj si tú tabletku.. tabletka po je aplikovatelná do 72 hodín nečakaj čím skôr tým rýchlejšie zaberie a choj ku gyn. si vypítať antikoncepciu aelbo maj vždy pri sebe gumu!!!!!!!!!

hmmmmmmmm

nechcem byť hnusná, ale ja mám priateľa a nikdy by som sa s ním nevyspala bez ochrany... aby som takéto veci nemusela riešiť... takže čo sa týka takých tabletiek....vôbec nemám skúsenosti a neviem ti ani poradiť

ada11

to hmmmmmmmmmmm....ale este ho nemam kupeny, tak si nemam aky precitat...namiesto toho casu, kym si vyklepal(a) tu dlhociznu vetu, radsej odpovedat mohol...