Gastritida - zapal sliznice zaludka

[zruseny12]

do googla si daj ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE tam si tiez najdes dobre rady...
napr.
LIPKAVEC-cisti krv,cisti zaludok...
a vela dobrych rad si tam najdes

[zruseny12]

mne pomohlo to,ze mi zistili HELIKOB.liecila som sa,brala som silne ANTIBIOTIKA...
tak mi zistili ALERGIU NA MLIECNU BIELK.KAZEIN..../vsetky mliecne veci som vynechala,aj vsetko,co obsahuje mlieko,ci uz susene,alebo nieco mliecne ked obsahuje/

no a este som vynehcala BIELY CUKOR-VSETKY SLADKOSTI.
MASTNE A VYPRAZANE JEDLA...
POMOHLO MI POSTUPNE...
TRAVIACE ENZYMY
PROBIOTIKA
ENZYMY ,KTORE CISTIA TELO
PSYLLLIUM
A ESTE VELA VECI...KTORE ANI V LEKARNI NEDOSTANES...

aby ti nebolo zle je dobre jest BANANY-ZRELE/inak ti bude tazko na zaludku/
topinky,jablka,HARMANCEKOVI CAJ-utisuje bolest zaludka,KAPUSTA BIELA,BROKOLICA,ANANAS...

V PRVOM RADE NAJDI PRICINU,PRECO TI JE ZLE ATD.
NAJLEPSIE BY BOLO ZAJST NA GASTRO...ABY SI VEDELA PRICINU,CO TO VYVOLAVA,AKO SOM UZ PISALA...a potom zacat sa liecit...
vela stastia

[zruseny12]

EWKA
ak ti je stale zle,daj sa vysetrit ci nemas HELIKOBAKTERA...
dalej ci nie si ALERGICKA NA LEPOK,LAKTOZU A ML.BIELK.KAZEIN
inak zapalu sa abvis len dietou,len musis presne vediet pricinu zapalu zaludka...

RNG

V tejto teme som uz viackrat napisal, co je pricina gastritid a ako na to.Staci si to vyhladat.
Po doplneni kyselin a enzymov sa da zaludok vyhojit, kde pomaha aloe vera, DGL(vytazok z sladovky hladkoplodej) a dumbier.
Pripadne infekcie, co sa v zaludku rozmohli treba vynicit proslusnymi antimikrobialnymi prostriedkami(koloidna strieborna voda, GSE,zinok, graviola, lapacho...) a doplnit kyseliny, aby sa dalsie nemohli znovu neskor rozmnozit.

ewka22

ahojte poradte co mam robit. uz vyse roka sa lieim na zapal zaludka ale stale je to rovnake stale mi byva zle-na vracanie (den co den) je to hrozneeeee....prosim poradte co vam pomohlo

[zruseny12]

marianka,
bolo by dobre keby si zasla radsej k lekar.na gastro...
je dobre jest banany/zrele/ pit caj harmanc.jest ryzu a zemiaky,hrianky...
neprejedat sa a hlavne skoc k lekar.
nejest sladke a mastne/vyprazane jedla...atd./
je dobre aj ananas jest,cervenu repu-surovu-na jemno nastruhanu/koli enzymu/
surova kapusta je velmi dobra na travenie a creva...

marianka maňa

mám dlhodobé hnačky nechutnestvo do jedla behom dvoch mesiasov som chutla mám nadmerný smäd a potenie nadmerné poradtemi čo je to a v kuse mi je nevoľno na zvracanie hlavne ráno cez deň újde a na večer ani neviem kto som

marikax

mám vlastnú skúsenosť s podobným problémom. V minulosti som okrem gastritídy žalúdka, vredov žalúdka mala i helekobaktera. Po preliečení a pri dodržiavaní diety som mala relatívne pokoj asi 2 roky. v minulom roku sa problémy znova zopakovali. Tentoraz so po lekárskych vyšetrenian na gastrológii a diagnostikovaqní zápalu dvanástornika začala s užívaním prírodných produktov. Po mesiaci som bola na opakovanom vyšetrení na gastrológii. Zápal vyliečený. A to som neužila ani jednu tabletku z prepísaných liekov. Ak máte niekto záujem o bližšie informácie o prírodných produktoch ktoré som užívala, rada sa s mojou skúsenosťou podelím s Vami. Píšte na mail: ucteko@centrum.sk