Teenager chudnutie

pomocnica

missannie- počúvaj, meň sa ak chceš kvôli sebe, nie kvôli iným. Chlapom(myslím dospelým) sa páčia krv a mlieko. No väčšine. Ale tínedžerom sa páčia chudé, ale tiež nemajú radi, keď babe trčia kosti. Myslím tie 13 chalani sú takí... Ale to nie všetkým. Nevedia čo chcú, ale určite nechcú, aby ich prvá frajerka bola vypasená. Nesnaž sa schudnúť. Začni sa zdravšie stravovať a FORMOVAŤ si postavu! To je hlavné. Keď chalan uvidí, aha, to nie je tuk, ale sval čo má na zadku, tak to uvidí radšej ako nejakú kosť, čo keď si sadne, tak vyzerá, že sa už už zlomí... Hlavne buď pokojná sama so sebou a budú aj ostatní, lebo to potom z teba vyžaruje. A to robíš kvôli dajakému fešákovi? :D
ty sa môžeš snažiť ako najviac vieš, ale on si ťa možno ani nevšimne, ale možno keby si otvorila oči, tak by si si všimla, že niekto po tebe poškuľuje aj teraz, ale ty si ho nevšimneš, lebo si zahľadená na seba a hľadáš na sebe chyby. Nemeň sa kvôli chlapovi.
PS:videla si už nejaké video, alebo naživo, že by sa chlap otočil sa chudou ženskou? No ja som videla, že sa otočil sa normálnym zadkom, niekedy až tučným povedala by som. Nevyčerpávaj sa chudnutím, ale raz za čas si kľudne zabehaj a akú máš výšku?
Držím prsty pri formovaní postavy. :)

missannie

cawko
mam len 13 a vazim okolo 50-55 a vyska 160
chcela som schudnut a zacala som cvicit,ale nic som nezhodila a potom som sa spytala roznych trenerov a oni povedali ze mi to postavu zlepsilo a tie kila sa menia na svalovu hmot.Mali by sme sa chlapcom pacit take ake sme. Aspon sme vynimocne :D

Simča13

Ahojte. Ja mám 13 rokov, 173 cm a 70 kg :(( Tiež by som strašne chcela schudnúť. Takže ten ktoby chcel chudnúť so mnou tak nech mi napíše na e-mail: simona.sg@centrum.sk. Veď predsa dvom nám to pôjde lepšie :))

prosim porad

Ahojte mam 70kg a chcela by som schudnut aspon na 55. Poradte ako .....nejake cviky alebo nieco take prosííííím

lola :*

mam 13, vyska 154 cm a vazim 44 kg podla mna som dost tucna ... :/ poradte mi ako schudnut ale posilnovnu nemam niekde blizko seba .... nieco domacke :)

Limonka

Baby máte 15 ste stále vo vývine, nevymýšlajte.... máte preboha 58 kilov tu nejde o tie kilá ale aj o tie kosti.... a podla mna chlapcom sa určite nebudu páčiť baby ktoré su ako kosť a koža to už nieje v mode chlanom sa podla mna páčia baby ktoré možu aj za niečo chytiť... a nezabudajte ked chcete chudnuť s chudnete aj s pŕs a to podla mna nechcete ;)

miri

ja chcem poradit sugababes mas len 15 rokov tvoje telo salen vyvija ak teraz budes drzat dietu tak v buducnosti budes mat problemy ver mi ja ma 170 cm a važim 52 kg tiež som chcel schudnut a schudla som 15 kg ale teraz chcme znovu aspon 10 kg a viem že je to blbost mam problemy neviem sa poriadne najest bojim sa toho a o.i.mas normalnu vahu