fotky bývalky

danuska123

ou gragonka fakt tie fotky si tam urcite dal on poznam vyhovorky typu ja neviem odkial su,ja som ich tam nedal, to uz tam bolo:D chlap NIKDY sam od seba pravdu nepovie.priatel tiez ide na mna recickami ale ja stale to z neho vytiahnem hehe :D ale uz par mesiacov som nic nenasla tak to je len dobre ...:)aj ked raz sa mi stalo ze mal niekde fotky svojej byvalej este spred par rokov ale ta bola zalozena niekde pod kopou starych veci .. tak sme ju spalili:D

:-)

dragonka prosim ta nebud naivna.. este som nepocula o tom ze fotky mozu byt ulozene na simkarte.. to je nemozne... a pokial sa on vyhovaral ze nevie kde sa tie fotky tam vzali tak to je totalne trapna vyhovorka

dragonka

hmm tak ja co som s priatelom po mesiaci si kupil novy mobil a hned este v ten den v tom mobile mal fotky byvalky nejak som ho na to ani neupozornila alebo nieco take proste si to na mne vsimol bola som sklamana ale nepovedala som z coho..

asi tak po 2 mesiacoch ked uz sme sa lepsie spoznali tak som si dovolila sa ho spytat ze jak je to mozne ze tam mal fotky byvalky

neviem ci mi klamal ale vsetky fotky byvalky vymazal este v ten den a tvrdil mi ze on nevie ako sa tam nabrali a ze aj on sa divil ze ich tam ma ze to asi boli ulozene na sim karte ale neviem..
bolo mi to dost trepne sa ho to spytat

ale teraz co uz sme viac ako pol roka spolu je nam fajn milujeme sa nadovsetko
a povedal mi aj to ze vsetky fotky byvalej spalil este ked sa s nim rozisla

aandrejkaa

no výčitky už má... písal mi, tak som mu naznačila, že čo tam mal za cd... tak sa mi ospravedlňoval, že fakt netušil čo tam má a mám to vyhodiť... určite nahodí "psie" očičká, keď príde za mnou...

kla.ra

ale neplac, kasli na to, ale trochu mu naznacit mozes ze tak toto nie :P aspon bude milsi a pozornejsi, lebo bude mat vzcitky

aandrejkaa

to si myslím aj ja, že nevie, čo tam má.... ale nemám takú povahu, že by som mu to asi s takýmto komentárom dala... nemienim z toho robiť nejaké scény - ani to nie je v mojej povahe... asi sa najskôr rozplačem :(

kla.ra

vezmi si to tak, ked ti tie dvdcka dal, tak asi ani nevie kde tie fotky ma a na akom cdcku su...takze si ich uz ani nepozera....vrat mi ich a povedz s usmevom ze ti dal dobru komediu :)