CHCEM SI SAMA UROBIT PIRSING DO JAZYKA.....

panča

LEN DO TOHO, AK CHCES BYT SUSLAVA...ODKEDY MA MOJA DCERA PIERSING V JAZYKU, MOJOU NAPLNOU ZIVOTA SA STALO SEDENIE V CAKARNI U LEKARA.JE STALE CHORA. VYBRALA HO NA 2 MESIACE, VSETKO BOLO OK, PREPICHLA TO NAZAD -UZ DRUHY MESIAC JE CHORA...

didusska

ja som si pred rokom aj pol davala robit piercing do jazyka u jedneho piercera..mala som ho pol roka a za ten cas som bola stale choraa az pokial sa mi to nezhorsilo uplne mala som hnisavu anginu a pak este aj mononukleozu a musela som ist do nemocnice lezat..jazyk som mala tak opuchnuty ze som nemohla ani vodu preglgnut a este k tomu aj te mandle..tam som si ten pierc musela vybrat a od vtedy uz nemam take problemy a vobec nelutujem ze som si ho vybrala..a toto sa nestalo len mne ale aj vela ludom co som pocula..takze ten piercing do jazyka by som si racej rozmyslela a ked ho uz tak velmi chces tak chod aspon k nejakemu dobremu piecerovy ale doma si to urcite sama nerob..kludne si mozes narusit chutove bunky alebo dostat otravu krvy..vazne nieje to sranda moze sa ti hoci co stat..ak mas aspon trocha rozumu v hlave a zalezii ti na sebe tak si to racej dobre premysli co urobiiss..

asdfjklô

no, zo spodnej strany jazyka mas taku zilu, ktoru neradno prepichnut... a po prepichnuti jazyka sa tusim neodporucaju tyzden jest mliecne vyrobky.

danuska123

hm robi sa aj take ze ludia si to robia sami ale je to nebezpecne. musis mat urcite tie infuzne ihli co su aj v zdravotnickych potrebach, sterilne rukavice a nejaky prostriedok a sterilizaciu jazyka, tej cinky a neviem coho vsetkeho ... je strasne vela veci na ktore sa musi davat pozor.aby si si neprepichla uzdicky pod jazykom, potom je tam nejaka myslena ciara s ukoncenymi nervami a ked si toto prepichnes ver tomu ze ten pearcing si potom sama vybersies lebo sa ti to nezahoji.v studiu ti daju aj rady co mas robit, ze nesmies jest tyzden tuhu stravu, ze mas si usta vyplachovat kamilkovym cajom a plno veci.viem stoji to 1000 ale sama si to robit... kamos robi v studiu tak viem kopu veci okolo toho a hlavne tie vsetky mozne rizika.

sidement

komu niet rady,tomu niet pomoci,je to cisto len tvoja vec,naco sa tu pytas,ked mas take skusenosti,hovorit ti ,ze cez sliznice sa ti dostavaju do obehu vsetky skodliviny a nemozes nikdy darovat krv ani kostnu dren je asi zbytocne,skus si nejaky dat aj do mozgu,alebo ho tam uz mas?

ja_ona

kachnicka....nestrielam si doma som si sama prepichovala 6x usi + pirsing do brady....material sa da lahko zohnat na nete objedtat a do 5 dni ho mas doma a vsetko sterilne takze neni problem ....keby som isla do studia som tam vystresovana ....a doma by som si to urobila v pokoji je niekolko videi na nete kedy si to robili doma ...ale citala som ze na to je urcene vhodne miesto na jazyku ktore si moze kazdy clovek najst ....musim este prestudovat par stranok mozno sa dozviem kde ho mam ja a pojdem na vec ....este si musim objednat pirsing...lebo do jazyka nemam

.....

Tak to by som teda neskúšala .Kámoška to mala robené v štúdiu a odborne a týždeň nemohla ani pohnúť jazykom.

kachnicka

Okrem toho doma len tazko docielis dokonale sterilne prostredie a este si tam zbytocne zavlacis infekciu. Neviem preco, ale mam pocit, ze touto temou si z nas strielas, lebo neviem, ci by to niekoho naozaj aj napadlo urobit nieco take doma...

cattarins

No myslim,ze si nieco mozes porusit. Je sialene prepichovat si jazyk sama, nevies si predstavit co vsetko si tym mozes sposobit...Radim ti dobre, nerob to sama