Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

kindervajko

Ahojte, mám na vás otázku :).. S hennou nemám ešte žiadne skúsenosti, ale chcela by som si dať čienu, lenže neviem ako chytí. Vlasy mám skôr tmavšie bledo hnedé (ach no, tá farba.. :D).. A ešte či by ste mi odporučili aj nejakú značku, lebo som napríklad v DM Markte majú len takejto značky www.naturshop.sk a neviem či je kvalitná, lebo je dosť lacná.. Za radu vopred ďakujem :)

Sapphyre

momentálne mám chemickú farbu stredne medenu ale mám to tmavšie. kúpila som si hennu medeno cervenu z DM.. chcela by som ziskat taku rysavu farbu.. viem ze na prve razy sa mi to nepodari.. ma uz niekto skusenosti z tymto odtienom? dakujem

Suphotam12

Ja by som sa chcela este raz opytat ak mi viete poradit niektora ake mnozstvo henny si treba zamiesat ? Je potrebne celych 100g henny alebo staci aj menej? dakujem

[zruseny1]

suzai...mas skusenosti s hennou od nich?
ja mam nacate akurat polkilove balenie, hmm..ale laka ma vyskusat aj inu hennu :))) keby nas bolo viac, tak by som si asi objednala tiez

Suzai

kočky, nechcete si niektora objednať hennu z hennaforhair.com? ja sa chystám, jediné čo ma odrádza je vysoké poštovné - 40 USD, takže ak by sa to dalo rozdeliť... bolo by fajn :)

[zruseny1]

dievcata, som blba alebo len slepa? :)
na tej stranke hennayvette bolo forum, kde bolo strasne vela uzitocnych rad... preco to forum nikde neviem najst?

Suphotam12

Tak objednala som si henne color hnedu, som zvedavaa co to bude zac :)
Chcela som sa este opytat...kolko tej henny treba pouzit? Vlasy mam pod plecia...tam pisu ze celych 100g ale napr tie z DM su myslim ovela mensie okolo 40g a vraj uplne stacia. Viete mi poradit prosim? A este otazocka. Akym stylom si to nanasate? prehnete sa cez vanu a tak? alebo stojite pred zrkadlom a idete pramen za pramenom? dakujem este raz:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodna farba na vlasy - Henna - Fórum - ZDRAVIE.sk