zajaciky pomoc

mata

a mas ho so samickov?no mojho som dala kastrovat asi 7 mesacneho a s tym voditkom to asi bude marne lebo ked nechce tak nechce ja som toho starsieho tiez don navliect nemohla proste nechcel tak som to po par skrabancoch vzdala:D

3nt

no on ma teraz 5 mesiacov.to je este skoro na kastraciu? zatial sice nevylucuje nic (ak ked klietku ma spinavu za dva dni jak take prasatko) ale uz nam zacal obtazovat prachovku:D

mata

no a o forach pre chovatelov ....tam sa ti ozvu malokedy preto som zasla sem aako staly navstevnik stranky som to skusila

mata

no mojim chuti hlavne koberec a mamine fialky :Dako poviem vam oni vylezu z gauca na parapetu a podme ho do zrania a ked ich zbadam a zacnem robit poriadky tak sa tvaria ako sochy:D no bereme ho von ako civavu je nauceny a nemas male to voditko?mozno preto hoo nechce lebo ho skrti...a ohladom kastracie je dobre ju podstupit v dobe parenia vylucuje nekastrovany zajac taku hnedu a smradlavu tekutinu:(fuj a ako skace po vsetkom co sa hybe a ocikava:Dmoja mama bola vted inak utrapena lebo si ju vyhliadol ako sexualny objekt:DDpo kastracii zostane zajacik kludnejsi a pritulnejsi...jedneho uz mam vykastrovaneho...platila som za to 300sk zajacika uspali a vsetko som videla ako mu to robili :Dsa doktor smial ze som zvedavec a ze ci som nerozmyslala nad veterinou:Dpotom som si ho este v spanku odniesla domov:Dviete aky bool srandovny ked sa preberal?sa mu tocila hlava a padal...zije teraz so samickou ale aj tak to robia:D a ja som si myslela ze uz nebudu:Dno niekedy mam doma divadielko:D teraz pojdem dat vykastrovat tretieho(to je ten co chodi s nami von)ti dvaja nie lebo oni su svojsky nechcu sa dat ani pohladkat ked nemaju naladu...

dedy

mata, v zajacoch sa sice nijako extra nevyznam, ale myslim ze v pohode si zvykne na kabatik, ale chce to trpezlivost
osobne nie som velk zastanca prehnaneo obliekania zvierat, ale pokial je chladno, tak to chapem

3nt, z akeho dovodu chces dat vykastrovat zajka? viem si predstavit dovody pri psoch a mackach, ale pri zajacovi?

3nt

mata= a to ho normalne nosis von?my sme ho este nemali:(voditko nema rad a bojim sa ze by mi ho nejaky pes zahlusil:(

3nt

hihi:)mne akurat mama volala ze ten nas maly svinak nam oziera gauc:DDDinak ked uz sa tu bavite o zajoch (na chovatelskom fore na mna nereaguju) neviete mi niekto poradit ohladne kastracie?

mata

no sa mu divim ze sa mu da aj vycikat :)
moj zajo ten ked je vonku lieta ako besny niekedy nestiham a poviem vam ze je to lepsie ako cvicenie heh ked mu je uz zima zacne panackovat a skrabkat ma po nohach :)mate vidiet ako sa hrabe na ruky a vzdy mne pod bundu