NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Nedokazes prijat hypotezu, ze Tvoj syn mohol mat problemy sposobene zamorenim ortutoz z matkinho tela. Branis sa tomu a preto tu na nas casto nadavas.

damian

KOSA ma svojsky sposob vyjadrovania, tazko ho pochopit, ale ak by clovek pochopil, dospel by k dolezitym poznatkom. Kosa rozprava v otaznikoch, zasifrovane...Je to stary disident.

radana

Damian,mojou podporou je moj syn.Kazdy den ma zenie do predu.Vdaka nemu viem,ze zivot je o niecom inom,ako sa tu ist rozpucit,ked vyjde v mediach clanok,ktory je tebe proti srsti.

damian

Ano, lady sa pohli, na to vem jed. Problem tej stranky je v tom ze ti, cu sa vyliecili u J. mlcia ako ryby a spravca stranky (nie je to Dr Jurkovic), nevladze sam stranku utiahnut. Podpori to KOSA.

Fakt je ale taky, ze Jurkovic je pretazeny kvoli narastajucim pacientom.

radana

Este dobre,ze si aj jasnovidec.No a co,bolo mi smiesne,ako ste sa na neho hned vrhli.Tak to robite si vsetkymi,co su za ockovanie.Inac prajem ti pekny,nicim neruseny den :)