NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Ja Ti ten usmev velmi prajem. Len keby bol aj v skutocnosti takyto. Ale ja vie, ze nie je... Sama potrebujes podporu. Viem, ze budes oponovat, ela je viem, ze je to tak.

radana

No,pozrela som si tu stranku a zrejme je to s nou tak,ze zanika,lebo sa podla teba pohli lady.Tak nejak si to pisal,ze?

radana

Damian,nenapisala som,ze ste na keksa nadavali,ale ze ste sa na neho tak smiesne vrhli-to vystihovalo to slovo "zozrat". :))))) Akosu si vaz ked chces.Ja nie :))))

damian

Nezda sa mi, zeby sme na Kessa nadavali tak, ako tu poniektori nadavali a osocovali mna. Myslim ze piseme vcelku konstruktivne a uvazene.

KOsu laskavo by som nechal napokoji. Ja si ho vazim aj za to, ze ide zachranit stranku www.jurkovic.sk predtym, aby nezanikla.

radana

Cau KEKSO.Vsimol si si,ze ked si si sem "DOVOLIL" napisat svoj nazor,ze ta ide ta mala skupinka ludi doslovne zozrat? :)

mira

Pravdu má ten, kto vylieči.
Keby oficiálna medicína dokázala vyliečiť, nebola by ani táto diskusia. Jednoducho by nebolo o čom, pretože lekári by vyliečili. Lenže oni nevyliečia, a preto sa každý musí starať o zdravie sám.

Ja nepropagujem žiadne alternatívne prípravky, ani klíčky, ale zdravú prirodzenú stravu. Pestujem si ju z veľkej časti sama. Tá je základ, pretože to, čo teraz ľudia jedia je produktom chemického potravinárskeho priemyslu a chemického poľnohospodárstva.

A farmaceutického priemyslu.

Že v tele máme len to, čo si do neho dávame, je snáď jasné.

Že naša pečeň a všetky orgány nie sú stavané na príjem chemikálií je snáď jasné tiež.

RNG

na potvrdenie damiana, ludia z vyssich vrstiev v USA kupuju podstatne viac doplnkov, ako nizsie vrstvy. Najviac doplnkov kupuju prave lekari(az 75% lekarov si kupuje rozne doplnky, zvacsa potajomky ale len 1.5% lekarov ich radi pacientom. Aj ti, co ich sami beru odradzaju a strasia pacientov s kontraindikaciami(skodlivymi reakciami s liekmi)

damian

Fakt je taky, ze to prave ortodoxna medicina potrebuje jednoducho zmyslajucich ludi, aby sa nekriticky podvolili vsetkemu, co im doktori priniesu na tanieri.Dr Phill Domenico sam pise, ze su to prave vzdelani ludia (a aj samotni doktori), ktori najviac siahaju po doplnkoch a prave oni sa najlepsie liecia z tazkych chorob.

Clanok od Dr Domenica v SJ najdete na -odkaz odstránený-