NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

Prave preto som sa ho pytala,ze co ma jeho vyjadrenie- " niektorí rodičia sú radi keď sa im rodia choré deti, či inak postihnuté". spolocne s tym,ze svoje deti lubime.Aj chore deti si zasluzia byt lubene.

damian

Formaldehyd
Toxický, bezfarebný plyn, ktorý je dráždivý a karcinogénny. V kombinácii s vodou sa formaldehyd používa ako dezinfekčný, fixatívny alebo konzervačný prostriedok (napríklad na konzerváciu mŕtvol a vakcín). Formaldehyd sa nachádza v mnohých kozmetických výrobkoch a dlho používaných systémoch starostlivosti o nechty.

alicia

No ja by som to chápala tiež ako luba, pretože si to neadresovala nikomu. Napísala si " niektorí rodičia sú radi keď sa im rodia choré deti, či inak postihnuté". Pretože ty reaguješ na takmer všetky príspevky tuná, tak som si dovolila reagovať aj ja, nič v zlom.

radana

Kosa a co to ma spolocne s tym,co si napisal vcera?Za to,ze je dieta chore,nema byt lubene?Ja mam svoje deti obidve velmi rada.Nerobim medzi nimi rozdiely.Ale myslim si,ze to,ze aj chore deti su svojimi rodicmi lubene je normalna vec..

kosa

alicia,

radana napisala ze su rodicia ktori maju postihnute deti a tie velice lubia.
NEPOCHYBNE.

uvedom si alicia uz konecne ze zijeme v 21. storoci.
mozno nie na SK, ale skutocne mame 21.storocie noveh ery.

su moznosti abysa deti RODILI ZDRAVE. a treba to vyuzit.

alicia

kosa,kosa, ty si tiež dávaj pozor na to čo píšeš, ono to nie je vždy k popuku, ako píše damian. Prečítala som si teraz diskusiu od včera. A ty si prečítaj spätne čo si včera napísala lube o 15.00hod ohľadom tých detí. Nechceš sa lube ospravedlniť?

kosa

radana,
vyborny postreh,
ak lekari nie su na hlavu padnuti, tak potom im to v hlave funguje dobre.
otazka je ale preco tolko ludi choruje...