Bez kamaratov...

Príspevok v téme: Bez kamaratov...
smutna18

ahojte. mam 18 a strasne ma trapi ze nemam ziadnych kamosov...viem, ze by som aj mohla mat, ale taki ludia ako teraz vacsina je mi leze na nervy..vsetci piju, fajcia a ked clovek taky nie je tak ho nemaju radi...nepoznam uz fakt ani jedneho cloveka ktory by to nerobil..s ktorym by som mala nieco spolocne..stratila som mojho najlepsieho kamarata, lebo sa zmenil..zmenili ho jeho novi kamarati.. zacal pit, blbo sa spravat... zabudol na vsetko co sme kedy prezili...povedal ze sa zmeni a ze zije uz inym zivotom .. :-( teraz je mi z toho hrozne..boli sme kamosi na zivot a na smrt a on sa takto zmenil.. :-((stale sa musim kvoly nemu trapit!!! viackrat som sa pokusala aby konecne bol normalny, aby bol taky ako predtym ale on povedal ze nie..jeho to nebavi :-(( zabudol na vsetko co sme prezili, ako som mu vzdy pomohla ked nieco potreboval, ked bol smutny, trapil sa a on sa takto ku mne zachoval :-(( robim asi blbost ze sa mu stale podriadujem, ze mu hovorim a vypisujem ze nech je taky aky bol predtym..je to marne :((( bojim sa ze uz nikdy nebudem mat takeho kamosa ako bol on...:-((( terajsi ludia su hrozni.. tu sa tak lahko nenajdu kamarati..jedine taki na spolocne opijanie sa, chodenie do baru a tak..ale naozajstneho kamarata asi nikdy nenajdem.. .-(( prosiiim pomozte mi, co mam robit?? mam sa kvoly nemu trapit?? mam dufam ze bude niekedy normalny??? ako najst kamaratov??

dadussssss

napis mi na nick drobcek3211 pokecame spolu ak nechodis na kec tak drobcek3211@azet.sk napis mail cem ti pomoct

meškáššš

kama-ratka
prosím ťa daj mi na seba hocijaký kontakt, bývam tiež nedaleko Mi a už som zúfalá, potrebujem kamošov, kamošky je mi to jedno kto to bude ale niekto normálny........ďakujem

MaserSR

Ja mám 16r som s Hlohovca a mam kamaratov... mam normálnych a tiež odsudzujem takých ktory piju a fajčia su pre mna slabosi ktorý nevedia sa ovládať a preto su na niečom závislí... užívam si život a cítim sa ako král vo svojej štvrti aj bez alkoholu a cigariet...

natallla

ja188:no nemam sice 18 ale som tiez z tn a nemam ziadnych priatelov zial, z coho som smutna obcas.nemas mail,ze by sme pokecali?

:-Pbebe

ked nikoho n emate chodte do spolocnosti a ked nemate s kym tak so surodencom a tak ... ja som bola na tom podobne raz som isla von s bratom a od vtedy sa na mna lepili vseliake znamosti, zenske, muzske... a mam mnoho znamich treba len chciet a niekam vyrazit...ci obnovit stare kamaratstva

tinka_00

Ahoooj SMUTNA 18 .....aj ja mam taký istý problém že nemám kamarátky ,lebo sa so mnou nechcu kamaratit , a tiež sa mi vyhybaju , jedny mi zavidia , druhe zase chcu aby som bola sama ,bez kamošiek v triede , a mam problemy s nachadzani novych znamosti ale nie zo vsetkymi :)) ...lebo som taka ticha ........budem sa snažiť zmeniť . .....Viem že Ako sa možeš cítiť byť bez kamaratiek , lebo to prežívam aj ja ...... ja totiž niesom z Trenčína , len tam mam tetu a chodím tam na dovolenku alebo cez vikend niekedy ked mam čas :)) ..............a keby ste mi chceli napisať mam na pokeci takíto nick : tinka_2122