Vysetrenie u imunologa

Príspevok v téme: Vysetrenie u imunologa
kachnicka

Ahojte, uz asi dva roky trpim opakovanymi mykozami, a gynekolog uz mi niekolkokrat vravel o pripadnom vysetreni u imunologa, ked vsetky tie tabletky a cipky co mi dava, mi z dlhodobeho hladiska nepomahaju. Na chvilku mi to prejde, ale po par pohlavnych stykoch s priatelom je to opat spat. Chcela by som sa spytat, ci niektora z vas ma takuto skusenost, ze ju gynekolog poslal k imunologovi a ako taketo vysetrenie prebieha, co sa pri nom robi? Dakujem vam krasne.

1111

Mna tiez takmer pred tromi rokmi poslala gynekologicka na imunologiu. Nemala som sice mykozy, ale ine problemy asi 9 mesiacov. Najprv som sa cudovala, pretoze nikdy som nemala problemy s imunitou a ani som nebyvala casto chora. Nakoniec som sla a urobila som dobre, lebo mi odobrali krv na imunologii a ziadne ine vpichy na zistovanie alergii mi nerobili. Z krvi mi zistili, ze som mala znizenu hladinu bielych krviniek, pricom MUDr. povedala, ze nevie, ci som bola chora kvoli tomu, ze som ich mala menej, alebo ci sa ich pocet znizil, ked sustavne museli branit organizmus. OKREM TOHO MA NAPICHALA IMUDONOM - INJEKCIOU DO SVALU DO RAMENA. DOSTALA SOM NIEKOLKO INJEKCII V KRATSICH AJ DLHSICH CASOVYCH ODSTUPOCH A VELMI MI TO POMOHLO. NELUTUJEM, ZE SOM TAM SLA.

leerka

mna chcel tiez gynekolog poslat imunologovi, ale nakoneci zistil, ze sa pomylil, ale to je jedno, myslim, ze imunolog je vlastne alergolog, a ak ano, tak by ti mal na ruke urobit niekolko vpichov ihlami a zistit, ci si na nieco alergicka, ale neviem to isto