maly penis

Príspevok v téme: maly penis
anjelina

ahojte,mam problemik,ktory neskor moze prerast da vacsieho problemu.S priatelom sme spolu priblizne rok a vsetko nam spolu klape,pomaly planujeme dat sa uplne dokopy.Jediny problemik,ktory zatial ako problem nevnimam je,ze ho ma maleho a tenkeho :-(.To znamena 6x2,5cm.Ked je vo mne,takmer vobec ho necitim.K vrcholu ma sice vie doviest inymi metodami/oral ,nekonecne laskanie a pod/.Lenze mam obavy,ze ked nase sialene zalubenie opadne ,ci nezatuzim po chlapovi s normalnymi rozmermi.Respektive,myslite,ze aj po rokoch bude chlapa bavit uspokojovat svoju babu inak ako stykom?Jemu staci aj ten styk..dik za reakcie

anjelina

del 12-dakujem za nazor.Vsak prave,ze si myslim,ze aj ked je sex dolezity v zivote,ale dolezitejsia ako velkost "malickeho"je osobnost nositela.
Praveze sa bojim,ze mi po rokoch preskoci v kotrbe a zatuzim po vacsom.Lenze ti by som ho strasne ranila.
V podstate ma dokaze inak uspokojit,len ci sa mu aj po rokoch bude chciet?

del12

Ahoj Anjelina. Tak tak malého som ešte nevidel, ja mám 11 cm/ 3 cm pri erekcii, 6 ked mi je ochabnutý . Pri sexe som problém nikdy nemal, len pri sprche cudne pohlady kamosov. Pred cudzimi sa ale za to nehanbim, chodim v pohode na nuda plaze.Ja myslim, že možete mat aj spokojný sex. zivot, možno trocha skomplikovaný, ale čo spravíš s chlapom, ktorý bude mat trebars 17 cm, ale nebude ta mat rad?

anjelina

No ved pri erekcii 6cm,no mozno 8..ALe je to fakt povahovo uuuzasny chlap.Podla mna sa to podla vonkajsich znakov zistit neda.Hovori sa,ze podla nosa poznas kosa.Tak houby.On ma frnak dost velky,ale... :o(((

sibnuta pipina

baby? by ma zaujimalo ze ci sa da velkost muzskeho prirodzenia zistit podla nejakej inej crty:) teda len tak zo srandy by ma to zaujimalo..teda ked napriklad idem na rande s chalanom, ze co si mam vsimat, co mi napovie akeho ho ma velkeho:)

leerka

tak aj mne sa to zda dost malo, ked to porovnam s mojim priatelom, ten ma 18/4,5cm asi by som si na takeho maleho nedokazala zvyknut.....