Problemy s travenim

Príspevok v téme: Problemy s travenim
tinka_s

Ahojte, mam problemy s travenim. Uz priblizne viem, ktore potraviny my nerobia dobre. Viem ze na travenie su dobre strukoviny, celozrnne vyrobky, ale bohuzial tie ma strasne nafukuju. Istu dobu som brala aj probiotika, ale tie mi pomohli tak prve dva tyzdne, potom uz nezaberali ani tie. Viete mi poradit ake zlozenie potravin by som mala jest? Dakujem

[zruseny12]

ale RNG....sak aj takym ludom treba pomoct z takou diagnozou ako ma pravopisna hliadka.../ja si myslim,ze toto skor bude osobne,proti mne...takze preto sa nepustila do teba.../

RNG,ked uz si tu,ja by som sa chcela spytat,tie ENZYMY,uz asi treba brat stale,ked zacnem,ze?

RNG

este dobre, ze sa nepustila do mna. Ja veru davam tomu "lovencinovi" poriadne.
Cast su ale len preklepy, lebo nie som zvyknuty pisat na stroji(tj pocitaci, pre mladsich). A ostatne pripiste mojej senilite, ved uz na nu mam plny narok, hahaha

RNG

travenie si treba napravit (enzymi a kyseliny, probiotika, vlakniny) nie vyhybat sa roznym jedlam. Vyberanie medzi jedlami postupne vedie k vyhybaniu sa vacsine jedal a tym k podvyzive.

evelina

máš plesne v črevach. daj si to do poriadku a potom mozes kludne jest, co chces. to je dnes normalne s tymi plesnami. pozri si ine temy, tam sa o tom viac dozvieš