choroba, tehotenstvo, lieky

Príspevok v téme: choroba, tehotenstvo, lieky
:-(

Ahojte, rada by som sa spytala niekoho, kto by mi vedel poradit. S manzelom sa snazime o babätko 2 mesiace, ale tento mesiac, koli pracovnej vyteznosti sme sa milovali iba jeden krat a to hned po menzese. Dnes sme s amilovali druhy krat. V tom problem nie je,ale ja by som este mohla mat plodne dni. Problem je v tom, ze som chora a mam antibiotika. MAm ich uzivat este 9 dni, co keby nahodou dnes by to vyslo, mohli by mat lieky nejaky vplyv uz na zacinajuce sa delenie buniek a tym padom na anse buduce babatko? JA viem, ze asi je tu mala pravdepodobnost pocatia,ale co ak by sa podarilo, mozu nieco moje antibiotika pokaslat? Som dost smoliar a nechcem aby babo malo nejake problemy. Teoreticky viem, ze dietatko s ana krvny obeh matky napaja az po niekolykch tyzdnoch,ale no neviem. Vie mi niekto vobec poradit?

mne

mne sa to prave teraz stalo a velmi sa tym trapim, ale docitala som sa ze nic nehrozi prve dva tyzdne od oplodnenia-teda prvych 14 dni. a penicilinoveho radu ATB vraj by nemali uskodit ani potom. o inych neviem ako. ja som zial brala horsie lieky-chemiu a to aj v tretom tyzdni a nevedela o tom... :( tak a teraz neviem...!

:-(

baby dik, hej snazime sa o babo 2 mesiace, ale dnes proste prisla chut, som sice chora,ale vladna, tak co uz s tym, a mala by som byt uz mimo plodnych dni tesne tesne. Nemali sme ochranu, tak sa stat moze, aj ked tento emsiac by som si to nepriala,len som sa chcela spytat, tak ma prosim za to neodsudzujte. Dik za rady

prasinka

Pozri sa na pribalovy letacik, malo by sa tam pisat, ci to mozu brat tehotne a dojciace...Takto skoro by to ale malo byt ok, tak sa nicoho neboj. Akurat mi nejde do hlavy, ze si chora, beries antibiotika a snazite sa o dieta. Co takto pockat, az budes fit? Mne by sa ani milovat nechcelo, keby som bola chora...

lenuliatko

keby sa vam to nahodou uz dnes podarilo mozes dobrat tie leieky nic by sa nemalo stat.to trva kym sa to uhniezdi v tvojom tele oplodnene vajicko

lenuliatko

asi nikto nema taketo skusenosti.ale vies vravi sa ze kym zena nezisti ze je vtom tak babu skoro nic neublizi.ja napriklad som nevedela ze som tehotna a normalne som si aj vypila ked sme boli v bare a bola som aj v zafajcenom prostredi.a malej sa nic nestalo.ale mala by si s aporadit s lekarom.ten ti povie lepsie ktorelieky mozu ublizit babu a ktore nie ktore mozes pokojne dobrat.

:-(

tak dakujem za rady, myslela som, ze tu sa k nejakej dopracujem, kedze som aj vsdelana ale tomuto sa az tak nerozumiem. tak nic. Admin prosim vymaz tuto temu, je tu zbytocne.