Známa osoba

for4

obe vasaryove, milka zimkova, durianova, judyniova, koscova, kepenova,sindlerova,laiferova,pariskova, jakubisko s manzelkou, pomajbo, majster N,jozo raz,zbirka, david koller, taki, kt vo mne nechali zazitok su asi p.Kralovicova, ktora je nielen uzasna herecka, ale aj uzasny clovek a este R.Muller. A naopak, velmi u mna klesol Bednarik. Este si spominam aj na tekelyovu, tomanovu, pociskovu,hablovicovu, zitneho a ak ma este niekto napadne, dopisem:-)

breza

no ja neviem, ja ed niekoho znameho uvidim, akosi ma to nevzrusuje.. proste pozrem sa, sopznam ho a idem dalej ale ked niekto pyta autopgram alebo pod, tak to je uz čo :D

wowo1

vela a casto. prezident kovac nakupoval u nas v lekarni. dzurinda tu chodi behat do lesa,,a hercov to netreba spominat lebo oni pre mna nie su ziadne osobnosti ale komedianti .s bolkom polivkom chodim chlastat v brne atd.Osobne skupinu NO dubt v londyne

Sheila

ja som pred 9 rokmi stretla v Prahe Pet Shop Boys.. čakala som na nich spolu s inymi fanúšikmi pred hotelom, kde boli ubytovani. Boli veľmi milí, rozprávali sa s nami aj sme sa fotili.Krásny zážitok.

Sheila

Studenková má "vylepšenú" tvár a ktovie čo ešte.. zatiaľ jej asi všetko drží, ale uvidíme, ako bude vyzerať o takých 15 rokov