Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
amys

skuste mi prosim poradit co mam robit s vlasmi :(( este pred par mesiacmi boli pekne huste a aj celkom dlhe. strasne mi zacali padat v lete a neprestavaju az chcem plakat ked vidim kolko mi ide dole. :( musela som ich uz dvakrat ostrihat su slabe a riedke uz newem co mam robit :( prosim nech mi niekto pomoze

muc

ony vypadavali aj do teraz, len boli menej vyraznej farby a neregistrovala si to az tak.
denne je v norme cca 100 vypadnutych vlasov

vivka

aj ja mam rovnaky problem uz 5 mesiacov mi dost padaju vlasy,vsetky vysetrenia mam dobre,tak uz som z toho zufala.vlasy si farbim lebo napriek nizkemu veku mi sediveju(dedicne),farbim si ich uz dost rokov,tak nechcem verit ze by to mohlo byt farbenim,
pomaly mi rednu,uzivam revalid,panthenol,kys.listovu,probiotika a pouzivam sampon vichy.beriem to teraz asi mesiac ale zatial ziadna zmena

neva

Ja sa s tým trápim už dosť dlho, striedavo je to hrozné viac ako 500 vlasov vypadnutých pri umytí, inokedy menej. Prave pred chvílkou som si umývala vlasy a som veľmi spokojná asi = 10 vlasov.
Užívam zinok dlhodobo, panthene tabletky 2-3 balenia do roka. Teraz mám Panthene šampon a kondicionier - nechávam na hlave tak 10-15 minút pôsobiť. Minulý týžden som si spravila výživnú masku z olivového oleja, medu, smotany, žltka, banánu. Určite to ešte zopakujem. Chce to vyskúšať všetko možné. Jeden čas som bola spokojná s vodičkou Bio hair.

evelina

Na vypadávanie vlastov majú vplyv rôzne príčiny, okrem i. aj stres a psychika, chýbajúce vitamíny, farbenie vlastov a pod. Zájdi za kožnou lekárkou, urobí ti krvné testy a podľa toho zaháji liečbu. Sú rôzne roztoky, ktoré si vtieraš do vlasov. Mal by pomôcť zinok. Ja ho beriem dlhodobo aj na imunitu. Mám zakázané farbiť si vlasy, Revalid mi nepomohol, ale u mňa je to asi psychika. Veľa šťastia

xpik

chod s tym k lekarke moj kamos mal s tym problemy dlhe roky ze mu vipadali uplne do posledneho a uz sa mu vratili takze sa neboj oni ti narastu spat ale k lekarke by si mala zajst