Psychiatricke lieky: antidepresiva, neuroleptika, atd

Príspevok v téme: Psychiatricke lieky: antidepresiva, neuroleptika, atd
carmenka

Robim si taky prieskum.Ako reagujete na psychiatricke lieky? Ja aj s mojou kamoskou sme postrehli, ze po dlhsej dobe, mame problemy s pletou, kozou...mam pocit ze tieto lieky sposobuju vyrazky az vredy, ze takto si razia cestu na povrch...dokonca,ked som si do googla zadala akne, vyhodilo mi ze prave antidepresiva mozu podporovat ich vznik. Mne osobne to zacalo zneprijemnovat zivot, z depiek som sa dostala a teraz zacinam mat depky z tohoto. Rada by som vedela ake mate skusenosti VY! VDAKA! Predpokladam, ze to bude individulne, ale nakolko my sme predtym taketo problemy nemali, nieco na tom bude.

jedulka

z CCHAR :Psychiatri nevedia predvídať nepriaznivé vedľajšie účinky, ktoré môže človek pociťovať, pretože ani jeden z nich nevie, ako ich lieky fungujú. Psychiatrické lieky sú čoraz viac povazžované za chemické toxické látky so schopnosťou zabíjať. Psychiatri tvrdia, že ich lieky zachraňujú životy, ale podľa ich vlastných štúdií, psychoaktívne lieky môžu zdvojnásobiť riziko samovraždy. Dlhodobé používanie preukázalo, že pacient je doživotne duševne poškodený - fakt, ktorý psychiatri ignorujú.

Bežné a podrobne zdokumentované vedľajšie účinky psychiatrických liekov zahŕňajú mániu, psychózu, halucinácie, odosobnenie, samovražedné tendencie, infarkty, porážky a náhlu smrť. A dokonca aj Správa pre liečivá apotraviny (FDA, USA) priznáva, že zrejme jeden až desať percent vedľajších účinkov sú dokonca hlásení pacientami alebo lekármi.

Tohle je všechno samozřejmě pravda.Ale není mince, která by neměla rub i líc!Sama budu ten rub a upozorňuji, že jde o jen a jen mě a moje zkušenosti.Na psychiatrii jsem se dostala pro těžkou neurastenii.Nasadili mi, Neurol,později Lexaurin,později Xanax, na ten mám návyk.Všechny tyhle léky, mi pomohli překonat období,kde nebylo v mých silách ho nějakým způsobem změnit,aby odezněli příznaky!Psychiatrička se mě stále při každé kontrole ptala,jestli nemám chuť se zabít.Neměla, nikdy jsem neměla!Až po deseti letech poznala,že moje psychické potíže mají na svědomí moje osobní problémy a život.Udělala mi v životě pořádek!!! Za to jí budu nadosmrti vděčná!Můj život díky jejímu zásahu do soukromí,se mi obrátil o 180°.Po čtyrech letech už jsem měla,sama tolik sil,abych udělala radikální změny v životě k lepšímu. Našla jsem i způsob jak se zbavit návyku na Xanaxu, naprosto bezbolestný,bez abstinenčních příznaků,viz můj příspěvek níže. Proč se mi tedy vrátili všechny potíže a ještě v horším stavu?Přestala jsem hrát a zpívat!Byla jsem opět nucena brát Xanax,škoda, že v té době NIKDO nevěděl co je to za svinstvo a nenabídli mi něco jiného.Proč si myslím a jsem přesvědčena že to nikdo z odborníků nevěděl? Protože vím, že je jedli sami !!!
Na stránkách CCHR najdete i velmi emotivní video výpověď jedné rodiny,které zabil Lexapro jejich syna.Ale já se ptám,jak to že měl psychické problémy stavy paniky,úzkosti a poruchy spánku,když jeho život šel tak jak měl??? Tady by se měla hledat odpověď.Jak je možné,že člověk jako jejich syn,se dostal do takovýhle stavů?
Důvod mě zajímá více, než jeho nešťastný konec.
Moje MOTTO zní,najít důvody,proč člověk při zdravém způsobu života dostane psychické problémy.Na to at mi někdo odpoví.
Reakce na Lexapro, byla smrtelná.
Proto,všem radím,když vám lék nepřinese po prvním užití úlevu,okamžitě ho zahoďte !

andys

Je to nezisková organizácia, osobne poznám úspešného podnikateľa, ktorý väčšinu svojich ziskov investuje do podobných projektov. Ja konkrétne Vám nepomôžem. Nasmerujem Vás a na oplátku sa potom tu a na podobných stránkach podelíte o svoj príbeh

andys

Ja sa s nikým o nič nebijem, ani k nim nepatrím, iba poznám nejakých ľudí, ktorí s nimi spolupracujú a prináša im to výsledky. Akurát tak rád pomáham ľuďom, ktorí si chcú nechať pomôcť. V sekcii kontakt máš e-mail, popíš im v skratke Tvoju situáciu a určite Ťa budú kontaktovať. Na stránke nenájdete uniformovaný recept na liečbu. Každého situácia je niečím špecifická a teda sa rieši individuálne. Je to prvý krok na ceste k duševnému zdraviu a životu bez liekov, ktoré bránia prežívať emócie a byť samým sebou

jedulka

andys něco už jsem si tam přečetla ale nikde nevidím návod jak nás uzdravit jen jak se bijete za práva,proti farmaceutickém firmám!Vysoce cením, jinak už by jsme byli všichni otroci jako ti černoši a Africe, fuj to byl hnus .....

andys

Presne tak, všetko, čo dáva zmysel ;-) nemám problém aj telefonovať, ak by niekto mal záujem. Nie som nikým financovaný, len ma napadlo ráno dať do google: psychiatrické lieky. Prvý odkaz a tak som Vás tu našiel. Budem rád, ak niekomu pomôžem

andys

Opravím sa.. treba dať bytosť do bezvedomia, vtedy nič necíti. Nebudeme sa tu baviť o "vzdušných zámkoch". Kontaktujte cchr.sk, je to organizácia, ktorá Vás NAVŽDY zbaví trápenia s AD. Všetkým nám bude potešením žiť na planéte duševne zdravších bytostí. Držím palce všetkým, nemáte to ľahké, no ako písala jedulka: sami sa rozhodnite, či si dáte šancu. Zozbierajte informácie a urobte rozhodnutie