Mám im TO povedať...?

Príspevok v téme: Mám im TO povedať...?
nelly15

Dobrý deň...chcela by som vás poprosiť o radu.Od apríla 08 chudem...moja počiatočná váha bola 87 kg,teraz 64-65 kg.V podstate je to dobré ale asi od júna 08 trpím PPP.Moja váha sa od vtedy pohybovala medzi 58-69 kg.Teraz buď nejem alebo sa vážne prejedám ale snažím sa kontrolovať ale nejde mi TO.Zostavujem si jedálničky ale niekedy buď vôbec nič z neho nejem a inokedy jeem ale zplne niečo iné a vo veelmi velkom množstve.Ak sa prejem jedlo buď vyvrátim (ide to už samo) ale beriem fenolax.Najviac ma na to mrzí to že ja toto nechcem robiť ale niečo vo mne ma k tomu núti.Zajtra mám narodky (15) a je mi zo seba zlee...Takže moja otázka je či si to mám nechať pre seba alebo sa mám zdôveriť mame...ale myslím si že mi mama povie že si to iba namýšlam alebo niečo také...veď vážim 64 kg...tak prečo by som mala mať ppp...pls poradte mi ak by som jej to mala povedať tak akoo...

anabella15

neviem ci je prave najvhodnejsie to rodicom hovorit...fakt..ale to je len moja skusenost. snad sa vsetko vyriesi. drzim ti palceky.

janka

skus si kupit tabletky zo zeleneho caju.predavaju ich v DM.daj si vecer pred spanim 2 a na druhy den urcite pojdes na zachod.a neni su z toho ani velke krce

nelly15

no ja mám doma vkákninu v liekoch aj v prášku do vody...a nepomohlo a ani mojej mame to nepomáha aj ona má totiž problámy s tím....že sa nemože...

allla

ahoj nely ja som pocula o tej vlaknine nejak na B sa to vola...skusim este raz pozriet,vraj sa z neho da dobre vyprazdnit aj stolica je poriadna..ale neviem ci si s tym nemozem poskodit hoc je to vlaknina,aj ja sa cudujem

nelly15

Tak už mi zasa neostávba nič iné než si kúpiť fenolax...4 dni pijem čaj aby som išla na wc..a nič z toho =C a už ma nehorázne vážne moooc bolí brucho...

nelly15

Prosím vás neviete po čom sa ide dobre na wc...od kedy namám fenolax tak som nebola a už ma aj dost bolí bruško...

nelly15

Uf dnes je den dement....uplne ze des....iba zvraciam a zeriem...ale už nebudem...lebo asi pojdem zasa na wc....nezvraciam umyselne ale je mi veelmi zlee...dnes som si nedala tabletky a je to tým ale hlavne tým že som ja dement....

inak zajtra si dávam....na jedálniček ničnejedenie....