Poradte prosim co mi moze byt?? :((

Príspevok v téme: Poradte prosim co mi moze byt?? :((
michaelle

Ahojte.pisem sem,lebo neviem,ci mam ist s tymto k lekarovi,alebo nie..Minuly tyzden vo stvrok mi zostalo v praci zle.Zacala sa mi tocit hlava,strasne rychlo mi bilo srdce,bolo mi horuco a hned nato zima,strasne som sa spotila a celkovo na odpadnutie,no stravila som na zachode asi polhodiny a nakoniec som isla domov.Zostala som doma cely vikend,v nedelu mi uz nebolo nic,len pocit na zvracanie zostal,v pondelok som isla do prace a zacalo to znovu.Znovu rychlobijuce srdce,spotila som sa ako somar a znovu hnacka a pocit na zvracanie.Vydrzala som to,ale odvtedy som doma.Nechcem aby si mysleli ze simulujem,..moc nejem,len celozrnne chlebicky a jablka.Bojim sa ze akonahle sa najem,pojde to von..neviem co s tym mam robit,mam tabletky na zaludok a caj,ale zatial nepomaha,moze to byt brusna chripka?Hlava ma boli,ale nos mam cisty a hrdlo tiez.Pomoc prosim :(
Zacinam mat toho dost..dnes pojdem asi do nemocnice,tentokrat uz neviem ci je to stres alebo nieco ine,stale ma boli na hrudniku a zacina ma uz aj hlava.Kazde rano mam hnacku ale len rano aj s pocitom na zvracanie.A to potenie neprestava,ked sa spotim,mam studene ruky aj nohy.Myslite ze by to mohol byt aj nejaky virus?zevraj v praci vsetci kaslu a boli ich hlava..ja uz naozaj nemam ponatia co mi je :( pomocccc:((

petuiimm

zuzanka, a ako si to vyriesila?
ako si vyriesila to spanie a vsetky ostatne veci?
to iste prezivam i ja, mam strach, ked sa blizi noc, nemozem spat z uzkosti a tiez sa budim a aj vstavam s busiacim sa srdcom.

zuzanka65

Michaelle, KALM som brala ešte nedávno, spala som po ňom dobre, ešte aj popoludní, tak neviem, či by ti ho bolo dobré brať, keď máš ísť do práce. Mojej kamoške sa stalo, tiež v Anglicku, že to brala, lebo nemohla spať a zaspala v robote, tak ju vyhodili. Berie sa to tri krát denne po 2 tablety, tak teda neviem...
Čo sa týka štítnej žľazy, môj GP doktor mi len zobral krv, tada poslali ma na odber, keď nevedeli, čo mi môže byť. S tým by nemal byť problém, len ťa musia poslať na krv a urobiť vyšetrenie na poruchu štítnej žlazy z krvi. Mne povedali, že to štítna žl. nie je. Ak sa mýlim, a toto vyšetrenie z krvi nestačí, tak ma opravte, prosím, ja žijem teraz v tom , že mám štítnu žl. v poriadku a mala som Panickú poruchu.
Ešte čo sa týka toho spania, kľudne to môžeš mať z úzkosti. Ja som prežívala taký strach, že som ani zaspať nemohla a ak som zaspala, tak som sa budila so strávaním a búšiacim srdcom.

Navy

Delphia, mávam aj nepríjemné zážitky, a to keď nastane reabsorbcia vyplavovanej ortuti. Časť vyplavovanej ortuti sa vracia späť do telesného systému. Preto chcem skúsiť aj zeolit. Ale zďaleka to nie je tak špatne, ako to bolo každý deň pred detoxikáciou.

Navy

Delphia, zvládam to dobre. Odkedy detoxikujem, sa mám len lepšie, než pred detoxikáciou. Detoxikácia však môže trvať aj štyri roky, podľa množstva naakumulovanej ortuti a podľa účinnosti detoxikácie. Ale stav sa mi stále zlepšuje. Občas nastane reabsorbcia, ale potom sa to zasa zlepší.