HAK a ALKOHOL???

johanny

a co ked som tabletku vcera zapila pivom? ina moznost nebola. a samozrejme popri tom som pila aj tvrdsi alkohol.. inac beriem pravidelne, mam sa niecoho obavat?

honey

ja som tiez mala obavy na zaciatku, vsade som len hladala informacie co mozem a co nie, kvoli antikoncepcii som aj prestala fajcit, co je ale samozrejme dobre. Musis si davat pozor len na antibiotika, ked ich beries musis sa pocas uzivania aj 7 dni po uziti este chranit aj inak, taktiez ak mas napr. hnacky, tak je potrebna aj ina ochrana, ine situacie kedy je znizeny ucinok nepoznam. Tak hadam som ti aspon trochu pomohla :-) Ja idem dnes tiez zit, konecne piatok :-) tak prijemnu zabavu prajem

ondatra

Dobre,to si ma upokojila,akurat pred tyzdnom som zacala brat HAK a je to taky nezvyk,ze teraz si na vsetko musim davat pozor,ci to mozem zobrat,aby to neznizilo ucinok:-)Chlapi ani nevedia,ake tazke to niekedy zeny maju:-)

honey

ako som napisala, len ju nezapijaj alkoholom, inac by to malo byt v pohode, tak povedal jeden gynekolog, alkohol inac nema vplyv na ucinnost antikoncepcie

honey

pokial priamo nezapijas tabletku alkoholom tak je to v pohode, ja preto beriem tabletky rano, vecer sa mozem potom bez strachu bavit