Problém pri prvom sexe...

Príspevok v téme: Problém pri prvom sexe...
neskusena

:(( mam 18, som este panna.. s priatelom sme sa chceli dnes milovat ale neslo to ! citim sa taak neskutocne trapne :(( .. to uz druhykrat sa nam stalo . proste do mna nevie vniknut ..... on vravel ze mu to nevadi,ze to bude dobree,, a ze je velmi rad ze bude pre mna prvy... ale aj tak . :(( mam z toho velmi zly pocit ..jooooj :(( .. ale ja sa toho nebojim,neni o tom ze by som to nechcela.. ale proste....:(( .. to neide ... co mam robit ??

Lou

Vela ludi ma s tymto problem, raz mi kamarat vravel,že mal velmi uzku frajerku a on mal hruby penis, postupne ju vsak prstami roztiahol, najprv strcil polku prstu, potom cely,potom 2 a nakoniec tri3,ale samozrejme treba cas,po par mesiacoch sa mu podarilo do nej preniknut pomalicky a do 5 min :)

E 16

Stalo sa mi to este :/ uz 2 krat tiez mi povedal ze to nevadi ale aj tak sa citim blbo ako to pojde ? Lebo ked to skusa uz vela krat boli to

miriamradap1

Myslimze by ste si mali uvedomit ze v akom svete zijeme a ze v inych rcktajinach su 12 rocne deti tehotne ..... je este fajn ze generacia od 13-15 riesi ze kedy ... a to ze baba je ku*** ked to ma v 14 to by som nepovedala .....rozlisuja sa ku*** a nor malne baby

roxi

mam 19 a vcera som prisla o svoje pannenstvo pred vcerom vecer sme sa pokusili o sex ale ked do mna prenikol zacala som krvacat tak sme pretali ale rano sme to skusili a bolo to super cely den sme boli holy sex dvakrat zaden a stale sme sa boskavali bolo to uzasne :DDD

M 25

Kikul a ty si si vedomá toho, že ten chalan môže ísť do basy za toto?!??
hej, len tak dalej, povzbudzujte sa tu násťročné k sexu, to zas bude tehotenských poplachov!

a mimochodom , zas téma z roku 5! :D

Kikuľ

Dievčata chcem vám lne tolko povedat .. Mam 14 a v živote som eštee nemala frajera ale dnes som bola vonku z jednym krasnym chalanom do ktoreho som uplne paf ale on berie len ako kamošku ... šli sme teda do lesa, prve som ho urobila ustami a potom sa ma spytal či chcem sex a ja že ano nasadil di kondom a pomaly do mna vnikol prve to zabolelo ale išiel na to pomaly takže to potom bolo uplne krasne .. :) Ležala som na chrbte a on bol nadommnou .. fakt ničoho sa nebiojte nieje to ake hrozne ako to niketo vravi .. hlavne sa uvolnite a bude to fajn

Semi

to sa stalo aj naam neboj nic na prvy krat sa to nepodari az tak jak by si chcela, ja som dokonca aj plakala jaka som neschopna trubka:D no ale dolezite je ze chalan trpezlivy a chapavy... btw je fakt lepsie ked si ty hore a regulujes to mozem potvrdit

heheh

aj mne sa to stalo vcera v noci, proste sa do mna nedostal. takze nas 1. sex sa presuva :D
nebolo mi to vobec vtipne ale tak co uz..neberte to tak tragicky, treba skusat dalej :)