Svrbenie a palenie

mumarame

mne zabral canesten combi. je tam jeden cipok a masticka. od leta mam pokoj. vysadila som hak, mozno aj to ma na to priaznivy vplyv. odporucam canesten combi.

debi11

Ahoj, mám problém,okolo pošvy mám ružové a celkom ma to svrbí..či by ste mi nevedeli poradiť nejakú mastičku

sissia

pozrite aj tuto temu.
ked prepukne mykoza...
tabletkami a mastičksmi je len kratkodobé riešenie. vzdy sa to vráti. Verte, viem o čom píšem...

neva

skus inú lekáreň
canesten je určite dostupný bez lekárskeho predpisu - mastička aj tabletky na vkladanie.
Dokonca aj mycomax je už nejaký rok volnopredajný

ari1

ahojte,ja sa chcem spytat ci ste masticky (canesten) a cipky kupovali na predpis alebo su volno predajne,lebo mne v lekarni povedali,ze vsetky su na predpis.

manus111

ahoj som tehotna a mam problem bola som u lekara dal mi lieky na vkladanie po uziti lieku ma zacalo svrbit a palit pri otvore posvy citim ze je zapalena mozte mi poradit co s tym? a neublizi to dietatku?

LusinQa

Ahojte , ja mam takyto preblem : mam akoby podrazdenu pokozku z vnutra v posve na obidvoch stratach , vzdy ked sa toho dotknem tak to zastipe .. neviete co to moze byt ? a z coho to moze byt ? poradte mi :P

euizie

JUDDY, skor si si mohla kupit oralne antimykotikum, jedna tabletka a mas po probleme. Ale aj Canesten pomoze, ale nenatiera sa len okolo posvy? Dava sa dovnutra?

JUDDY

Ahojte...ja mam taky isty problem...to pocitujem uz asi 4 dni, dnes som si bola kupit masticku Canesten...myslite, ze mi to pomoze???

wawik

...dakujem,za radu...ale to vsetko som uz skusala...stale navstevujem gynekologa,ale ten mi nemoze stale predpisovat lieky,lebo by to tiez nebolo dobre,pouzivam Canesten,pijem urologicky caj,kupila som si Lactacyd tekute mydlo a nic...priatelovi nic nezistili a ani on,ani ja sme nemali ineho sex.partnera.ja uz vazne neviem...navyse sa mi asi predvcerom urobila nejaka vyrazka,alebo take ako podrazdene miesto,hrcka a trosku to citim a teraz neviem,ci je to preto,ze som si to nejak podrazdila alebo co....:((