tehotenske brusko

mojaeni

Aby to nevyzeralo blbo, toto su zatial dva sporty a dve veci, ktore nasumalu velmi bavia a venujeme sa im. Nemusi z nej byt mimoriadna lyziarka, ani plavkyna, ale je to velka radost pozorovat, ako ti dieta robi pokroky a este ho to aj naplna.

mojaeni

ano, je fajn zacat s dietatkom sportovat a viest ho k tomu od malinka. Samam to vidim na sebe, nikdy predtym som nelyzovala, az ked som spoznala mojho muza, zacal ma ucit. no uz zo mna velky lyziar nikdy nebude, uz mam nikede v sebe vsugerovanu obavu, ze musim byt opatrna a prilis neriskovat, aby sa mi daco nestalo, nedolamala som sa.
Male deti sa smelo pustaju do aktivit, samozrejme je ich treba naucit vsetko spravne.
Dcerenka stoji na lyziach druhu sezonu.min. rok sme ju chceli oboznsamit s tym pocitom, ake je to mat lyziarky, lyze na nozkach a pustali sme si ju po takych malilinkych kopcekoch-skoro rovinkach, aby chytala rovnovahu. Teraz uz sla aj na detskom vleku.Musi porozumiet principu pluhovania a pritlacania noziek a uz jej to pojde perfektne. Zatial si ju muz drzi na palici a pustaju sa spolu pomalicky. Ale raz mu usla a sla takym susom dole, az ma mrakoty obchadzali a veru mal ocko co robit, aby ju dobehol...vtedy mi torchu lepilo.
Myslim, ze je to dobry napad, ked ti dcerka este trosku podrastie, kludne s nou plavajte.

lenuliatko

fiiha tak to je teda pecka.ja som tiez ako malinka vedela plavat.oco ma praval stale.asi od moich 2 rokov.skusim aj ja malu bravat ked trosku podrastie ze co to snou urobi.
som teda zvedava.aj na lyziach som stala prvykrat ako 3rocna :D

mojaeni

1zuzana2:
co to mas za susedu? vy mate nejake nepekne vztahy, alebo preco?
Lenuliatko:
s malou sme chodili plavat od 4,5mesiaca. nehlasila som sa s nou na ziadne kurzy pere mamicky a babatka, chodili sme sami do detskeho bazenika.Zo zaciatku raz za tyzden, casom ked si clapkanie oblubila, tak aj dva krat.Je to dobra vec, abbatko sa citi vo vode prirodzene, vsak 9mesiacov si hovelo obklopene plodovou vodou.
A zvysilo jej to aj imunitu, striedali sme kupel a potom 3-5min. v parnej saune, kolko bolo pre nu v pohode.
Teraz je s vodou ako zzita,ponorena pod vodou, oci otvorene, dokonca uskrn na tvari.Vcera nam preplavala celu dlzku 50m. bazena, celkom sama,bola som na nu neskutocne pysna. A to nema ani tri rocky.
my slim, ze ma celkom talent a bavi ju to, kazdy den sa pyta plavat, tak robime co mozeme, 4-5krat do tyzdna vyrazame do Aquacity.

lenuliatko

zuzi k tym kliatbam.aj mne sa to stalo.tu na fore su typy ludi ktori su sialeni.jedna zenska este asi ked som bola v 6 .mesiacu mi tu priala aby sa mala narodila mrtva alebo aby bola postihnuta a ine hnusne veci.ale to bolo v teme tuuzba po dietatku tam sme si s dd pisali najskor.a nic take sa nestalo.mala je tu uplne zdravucka vysmiata :)
no a k tym podmienakm pre tvojho mareka sa tusim vola (?)vyborne podmienky mu zadas.to je dobre.dufam ze sa ti to cele vydari :)

inac dd:boli sme prepichovat uska :( hruza.mala plakala jedna radost.hrozne to bolo.nemohli sme ju poriadne drzat lebo uz ma silu a mykala sa.keby som vedela ze to bude take nevezmem ju tam.
na buduci tyzden uz podla vsetkeho budeme v dome.marek si stale stoji sa svojim.nepresvedcim ho.uz tam previezol skoro vsetko asi okrem nasej postele,postielky,telky a alexandrin nabytok.takze tak no.
rozmyslala som ze by som mohla s malou zacat chodit plavat.citala som plno clankov ako babetka plavu a tak.moze to byt dobre.co myslite baby?

1zuzana2

Kocky verite na kliatby? Dnes sa mi stala nepekna vec, moja suseda mi tak nezapriala, tolko hnevu z nej vyslo, tak mi nadavala a povedala ze sa postara o to aby som sa mala zle. myslela tym dieta.. mam normalne obavy, ze moze dietatu nezapriat a nemusi byt zdravucke.. urcite pojdem k jednej skvelej pani, chodievala som tam jeden cas, ona sa venuje energii, aure, ale aj takymto veciam..

1zuzana2

Ved to kocky moje .. Uvidim co tieto dni prinesu.. Hoc tazko by sa mi odpustali niejake veci kt porobil, no nebudem robit z komara somara.. Mozno to bolo len jeho pobluznenie, a mozno to myslel vazne.. Tak radsej budem tisko cakat, a ja viem robit drahoty.. Mam uz niejake podmienky kt ak by nas s babom chcel mal by ich dodrziavat, urcite matka a vymenit byt.. kocky nebojte budem vas informovat..

dd

ja suhlasim s babami..ponatahovat, robit drahoty, ak by sa k Vam chcel vratit..dat mu najavo, ze nie ste handry, aby s Vami maval ako chce a aby si tiez uvedomil, ze do buducna sa musi na pevno rozhodnut..

lenuliatko

no vidis zuzi tak som mala pravdu :) zmakol.tesim sa stebou.ale urcite sa nechaj dobijat.mala by si ho ponatahovat potom co ti robil.ak teba by chcel byt svami a tak.drzim palceky :)

ivanka_83

ty!to by bolo super, ze?mozno sa do dietata este zamiluje!to sa tiez stava, ze chlap zmekne.ono niektori muzi sa proste len zlaknu.vies co.rob drahoty.bude mozno aj ziarlit..