tehotenske brusko

elle

Ja si vobec nepotrpim na oslovovanie titulom. Je to divne, ze pani Magistra. Na obciansky a ine doklady som si to dala napisat az ked som sa vydala. To bolo 4 roky po vyske.

ivanka_83

skola urcite vyznam ma.ale mame asi tak 90% z nasich dobrych znamych samych vs.a nikto si nezaklada na takom oslovovani.no, ale ten ujo bol drzi...co uz.

mojaeni

to oslovovavnie po tituloch osobne nemam rada. bratanec mojho otca ten si velmi potrpi na tituly a postavenie a co si od mala pamatam, tak mal pre kazdeho nejake oslovenie.Od kedy som studovala, bola som pani inzinierka...moja mamina jeden cas chodila upratovat kancelarie-trosku si privyrobit a oslovoval ju pani upratovacka...tak to som nevedela ci sa mam smiat,alebo ho napomenut, nech sa trosku brzdi. Ale on sam pritom svoj titul ma len za peniaze a postavenie tiez.
Mne sa vyska relativne tiez sikla pri mojom zamestnani ale ci to tak bude platit aj v buducnosti, tazko povedat.

elle

Pekny podvecer :-) No u nas je to tak, ze manzel maximalne vyuzil teoreticke vedomosti z vysokej skoly aj v praxi. Kebyze nema vysku, nemohli by ho povysit na manazera. A so mnou je to asi tak, ze vyska mi bola s prepacenim na hov.o. No nie uplne, lebo za tych 5 rokov studia som nabrala mnozstvo novych vedomosti, ktore formovali aj moje nazory, osobnost a pohlad na svet.Vyska zmeni mladeho cloveka. Moja robota vsak nekoresponduje s mojim vzdelanim, iba tak troska.. Ale ja som bola vzdy taka ze som presne nevedela co chcem od zivota a tak som skusala z kazdeho rozka troska. Hlavne ze ma to naplna :-)

lenuliatko

ale medina je narocna skola a nepojde to lahko chce to ucenie do noci nonstop priprava nejaka ta prax aj v noci.malu by som chcela kojit max rok v tom by nebol problem teda dufam

ivanka_83

vsak ucit sa mozes aj doma a smalou sa moze hrat opatrovatelka.ako dieta potrebuje pozornost.a nemusi to byt nonstop ta matkina...ine to je, keby si odisla z mesta na internat.to by bolo blbe.to chcenejaku fajn opatrovatelku.a da sa to.moj syn sa nehra len somnou...a hlavne taku opatrovatelku musite mat pod kontrolou...

lenuliatko

no takze asi tak.aj ja som robila do firmy nejaky projekt s jednou jeho kolegynou.
uvidime ako to budeme s malou potom riesit uff.nerada by som k nej volala nejaku opatrovatelku alebo co.uvidime este.zatial si uzivame nase male slniecko :)

ivanka_83

chapem.je dobry pocit mat vlastne peniaze.z vlastnej prace.aj to pride..ja som na rodicovskej.pracujem len na pocitaci.v terene manzel-ale on ma dve prace.svoju a ta druha je nasa spolocna.ja pocitac-on teren.ale vies.skola a dieta.velmi narocne to budes mat.ale da sa to zvladnut.kamaratka uz len jeden rok a konci vysku.ani nevie, jak jej dieta vyrastlo...to je zasa dan za vzdelanie..