Kaderníctvo Košice

miguela

Ahojky baby, ja som teraz nasla jedno super kadernictvo - mb royal v meste na moyzeske. Super strihaju, velmi pekne priestory a celkom sranda je tam. Fakt mile prekvapenie v dnesnej dobe.

lilly2

nesuhlasim. na tovarensku obcas zavitam aj ja a este sa mi nestalo, aby som odisla nespokojna. Apropo, niektore z nih su este nevyucene ovela sikovnejsie ako vyucene kadernicky

slonicka

ja chodim k učniciam na Tovarensku, nedaleko Tesca v meste. Vzdy som spokojná a pritom platím 100sk. Chodila som vselikde, ale nikdy mi neurobili ako som chcela. Ostrhali ma po svojom. A tam ako poviem, tak urobia. Majstrova ich nakoniec skontroluje a dostriha. Ale farbenie a melir neviem ako robia.

usiko

na Masiarskej, oproti urob Si Sam predajne je vo dvore holicstvo kadernitvo, vyzera t tam trochu osumelo, robia tam dvem ja chodim k Marcelke a som nadmieru spokojna.....hlavne melir vie spravit skvely.....ja som desat rokov nechodila ku kadernicke, lebo som im neverila, mala som ten problem, ze doma som si dostrihavala vlasy tiez, znama mi ju odporucila a chodim pravidelne....odporucam...

vladuska5

Na THC je jedna mlada kadernicka, umytie+ostrihanie+vyfukanie cca okolo 200sk, a celkom fasa, len spolocenske ucesy velmi nevie robit :)

maja217

Ale za tu cenu by som aspoň očakávala určitu kvalitu toho strihu, ale som si našla na jednej strane dlhšie vlasy ako na druhej a vzadu tiež prameň vlasov,ktorý asi zabudla odstrihuť, nehovoriac o ofine.