ako na tehličky?

binka

kajkaa prosim ta aky je ten cvik na brusko?ja by som s tym mojim uz mala tiez nieco zacat robit, ale hlavne aby to stalo za to:)

kajkaa :)

babiky..inak jedna rada pokial chcete mat tehlicky na brusku tak nestaci len robit brusaky , treba sa trosku aj viac hybat a cvicit take cviky kde sa vysoko zdvihaju nohy.pretoze vtedy pracuju aj brusne svaly a ide aj kilecka dole:)a mam aj velmi dobry cvik ,ktory trva par minutiek a je to este lepsie ako 100 brusakov naraz :)

kajkaa :)

zabicka 1611 wueeeeyy:)tak paraadaa sa mozmee niak skontaktoovaat :))lebo uz som si povedala reku marec zacina a leto je tu co nevidiet a casu nieje nikdy dost :)

zabicka1611

aj ja chcem tehlicky..aj cvicim a nic zatial..no hadam sa to zlepsi ked zacnem aj behavat!!

kajkaa:) ja som na pokeci :)

kajkaa:)

AWojtee baabeenkyy:))) ste niektora zaregistrowana na pokeci?? ze by sme spolu zacali niakyy plaanik a do leetaa budemee vo formicke :))

tehla

hehe presne ten :D tak chod nan do mesta v kt. ta nepoznaju :D a sak on hulaka iba to ze postavte sa, chytte sa.... a tak :D nepovie nahlas kolko vazis a tak :D