chut na ucitela

nitram

Jasné.
Pekne podides a zacnes konverzaciu, napr, nech Ti vysvetli ako to bude s eurom v januari. Ale to je len zamienka, potom uz sa to nejak rozkruti, hudba moda slovensky talent atd atd. Tém je milion a postupne ho zatiahnes tam, kam chces.... napr. do postielky :-) :-) ale to až neskôr :-).
Najprv pekne nenapadne balit a potom stale odvaznejsie.

A ma pravdu: v prirode - a plati to aj u ludi - ZENA urcuje, kto sa s nou bude párit. Dokazane. Láska a podobne sračičky - to je len take namotavanie.
Tak, dotoho! :-)

lolitka11

no je to fajn partak :)v pohode sa s nim keca aj o inych veciach nez skola. tvrdi, ze za vsetko moze zena, tak sa s nim stale natahujem :) ale co s nim, ahoj xy pod ku mne? :D ci co mu povedat, mam prist k nemu na tej diske?

ShaulaThalit

34? To je akurat. Ja mam profesora, co po mne kazdu hodinu pokukava a nepriamo mi lichoti a ma cez 60 rokov...

nitram

Na disku??? No to je VÝBORNÉ!
To uz naozaj staci malo ... sikovne to nejak zariadit, aby ste sa tam stretli ....
No vidis, na riaditela bacha - dnes uz ma na to iny pohlad :-)
A ponahlaj sa, lebo Ti ho vyfukne nejaka ina.

zwedavus

ja by som ti radila si s ním nič nezačínať. ani ho nijako neprovokovať, lebo ak náhodou podľahne, budú z toho problémy. viem o čom hovorím. mojej kamarátke sa to stalo, roznieslo sa to po celej škole, ona sa stále centrom výsmechu. všetci na ňu ukazovali "to je tá, s ktorou si začal nemenovaný". pán dotyčný bol následne nvyhodený zo školy, ale ona stále ostala tá, s ktorou niečo riešil. tej nálepky sa už nezbavila. takže ja len toľko, aby si vedela. a určite je medzi vami aj veľký vekový rozdiel, nie? koľko máš rokov ty a koľko on? možno je to taký typ chlapa, ktorý flirtuje s viacerými žiačkami, lebo sám nevie čo chce. tak aby si sa v ňom nesklamala!

lolitka11

som maturantka. viem kam chodieva na diskoteku, tak mozno tam by sa nejak dalo. len neviem ako. a riaditel.. pred par rokmi,ked bol este ucitel, zacal si so ziackou a neskor si ju aj vzal :)

nitram

Primerane priliehave oblecenie napomoze.
alebo volna bluzka s hlllllllbokym vystrihom. A bez podprdy, samozrejme.
A dobra vona.
A par akoze nahodnych dotykov
A potom uz uvidis.
Ak si na zakladnej, musis byt, zial 2x tak opatrna.
Ale neboj, zvladlo to uz mnoho pred tebou ...

sandy21

no by si sa mu musela velmi pacit, aby kvoli tebe tak riskoval. lebo si tym moze narobit dost problemy. ale zalezi na akej si skole. ak na VS, tak je to v pohode