Mam pocit,ze nikam nepatrim

Príspevok v téme: Mam pocit,ze nikam nepatrim
nestastie

Dokopy to ani neviem popisat.Zda sa mi ako keby som zila zly sen.Mam pocit,ze nikam nepatrim.Neviem co mam robit.Mam 22 rokov.Som slobodna mamicka.S byvalym priatelom sa poslednu dobu nestretavam.Vlastne poslednu dobu sa nestretavam s nikym.Otecko mi umrel pred dvoma rokmi a s mamou sa nestretavam dlhu dobu pre nezhody ktore sme mali.Teraz zijem v malej dedinke blizko Kosic,v prenajatej chatke.Je tu pekne a pokoj,ale neda sa tu byt navzdy.V kosiciach mam byt,ale bojim sa,ze tam by som sa mohla stretnut s byvalym priatelom,takze tam velmi nechodim.V KE studujem vo stvrtom rocniku na upjs-ke.Sice je pravda,ze posledny mesiac a pol som sa tam ani neukazala,takze neviem ci sa to da nazvat studiom.Inak moje rodne mesto je Mnichov,kde mame aj rodinny ponik,ktory je po ockovej smrti v podstate moj.Ani o ten sa nestaram,nechala som to na ludi ktory sa tomu rozumeju viac nez ja.Neviem co mam robit,ostat v blizkosti KE,alebo v KE,alebo sa vratit domov do Mnichova?Lenze ani na ten nemam najlepsie spomienky a mam pocit,ze tam uz nepatrim (uz 13 rokov zijem na Slovensku.)Nebavi ma zit,keby nebolo mojich zlaticok tak uz na tomto svete davno nie som.V marci tohto roka som sa pokusila o samovrazdu(neuspesne).Potom som sa kratky cas liecila na psychiatrickej klinike v Mnichove,ale ani to mi nepomahalo,tak asi po dvoch tyzdnoch ma odtial vtedy este sucasny priatel dostal.Lenze nevedeli sme uz spolu zit(comu sa ani necudujem pri mojom stave)mala som neustale depresie,samovrazedne skoly,tak sme sa rozisli.Odvtedy v podstate sme sa videli este prakrat,nosila som mu nase deticky na vikendy a posledne 3 mesiace nie sme v kontakte vobec.Nedviham mu telefony a on netusi kde som.Momentalne som v 7 mesiaci tehotenstva, on o tom nevie.Zda sa to vsetko ako pribeh z nejakeho romanu,ale cely moj zivot je a bol taky.Hoci aku radu,nazor,myslienku si rada precitam.Aj tak nemam nic lepsie na praci ako sediet za notebookom.

roßotik

no, na to je asi vazny dovod, ze by si prisla o deti. to nie je len tak jednoducho smahom ruky.
te nie je LEN TAK, ze to niekto chce.
si ty nejaka špekulantka !
(alkohol, drogy, atd atd ?????? )

nestastie

Keby sa to priatel dozvedel,tak by som prisla o svoje deti.Suhlasim s tebou amika,lenze to musim byt v kosiciach minimalne este pol roka.

monicka2509

nestastie,ak chces aby sme ti poradili,tak asi by si nam mala povedat vsetko,mozno robis dobre,ze mu o tom nepovies,ja neviem co sa medzi vami stalo..takze ak chces radu,tak to povedz,ak to nechces rozoberat,tak asi si zbytocne zalozila temu lebo nikto nevie o co ide a z tvojho prispevku fakt vyzeras ako sebecky egoista

nestastie

Ja som schopna svojim detom poskytnut vsetko co potrebuju.Nemusis ma poucat o tom co kto potrebuje a ze dieta ma mat dvoch rodicov,to vsetko viem,lebo nieco podobne aj studujem,takze myslim,ze v tom sa vyznam trosku lepsie.Som si vedoma toho co robim aj ktore prava porusujem.Ale nikdy nikto nedbal na moje prava,tak ja sa mozem vykaslat na prava ostatnych.Uz som o jedno dieta prisla a nehodlam sa vzdat dalsieho.Ale asi sa zbytocne rozhorcujem,malokto vie pochopit nieco co nikdy nezazil.Som sebecka v tomto pripade,ale nehodlam sa znovu podriadit.Vzdy som urobila to co chceli ostatni,ale tentoraz sa nemienim vzdat.

amika

podla mna by si si mala dokoncit skolu,lebo vies jak tazko je dnes bez vdelania a hlavne sa nespoliehat iba na prijem z podniku,lebo nevies co sa moze stat a preto by si sa mala spoliehat v tomto sama na seba a mat dobry pocit z toho,ze nejake to vzdelanie budes mat a podla toho si vybrat aj nejaky job,ved musis zivit seba i deti...takze si myslim,ze tym,ze by si sa vratila do skoly by si aspon bola zaneprazdnena studiom a nemala by si cas mysliet na "somariny"...dalej by som ti rada odporucila,aby si sa aspon trosku vcitila do situacie otca svojich deti vratane ocakavaneho dietata a potom ak to dokazes,tak podla toho konaj ako najlepsie vies,ale rob to tak,aby si mala zo seba len dobry pocit a nemusela si sa za seba hanbit a mala ciste svedomie...hlavne nebud nestastna,lebo z tejto negativity sa nevyhrabes a budes stvarat len same hluposti...

roßotik

si sebecka egoisticka zena !
akzde dieta ma pravo na rodicov a ty to pravo odopieras! si hnusoba. robis to pre seba, nie pre dieta, robis to, lebo nechces ho vidiet, lebo TY mas problem, s ktorym nie si ochotna sa vyrovnat.
nie on je problemovy, nie to dieta je problemove..
vsetko sa to serie kvoli tvojmu egoizmu.
ak takto ostanes, nic nevyriesis, ani teraz a toboz v buducnosti.

nestastie

Jedine cim som si ista,je ze nechcem aby byvaly vedel,ze budeme mat dietatko.Ano,je to sebecke,lenze bez deti by som nemala vobec nic. A keby o tom vedel byvaly,tak by sa vsetko viac skomplikovalo,lebo by chcel byt so svojimi detmi a znova by som bola priputana k nemu.Takze to ani nezvazujem.Ako jedine riesienie mi napadlo prestahovat sa niekam uplne inam.Byt v ke predat, lenze rodinny pondik nemozem len tak nechat,je to moj jediny financny prijem.Jedine ze by som predala aj ten.Lenze ani skolu nemam dokoncenu.Tak co budem robit?Pripada mi to vsetko ako slepa ulicka.

amika

Si dospela zena,hoci so svojim spravanim tomu nezodpoveda,ja ta nechcem sudit,len moj nazor je,ze si dost sebecka a vsetko co robis a co si robila tomu nasvedcuje,ze si konala iba podla seba. Skus sa so sebou uprimne porozpravat a odpovedz si na otazky typu: ako a s kym si predstavujes svoju buducnost,co chces urobit pre svoje deti a co pre seba,ALE co je najhlavnejsie ty sama musis vediet CO NECHCES a az potom mozes vediet co vlastne CHCES! Odpusti si urob seba stastnou,lebo len tak mozu byt i ludia,ktorych mas rada a ktori maju radi teba stastni....