Kde sa zoznamit?

Príspevok v téme: Kde sa zoznamit?
hm

kde sa da dnes vlastne zoznamit? :) ano ano, viem, ze poviete vsade, len treba mat oci otvorene, bla bla, ale tak teraz realne. Na diskoteky prilis nechodim, aj ked je pravda, ze zoznamit sa da obcas da - len u mna z toho nikdy nic nebolo, a uz ma to ani nebavi. V baroch sa to akosi neda, vsetci su az prilis poskupinkovani, a nejde to len tak oslovit nejaku skupinu bab, aspon mne nie. A inde moc bab nestretavam, a kedze skolu mam technicku, tak ani tam. A uz akosi az prilis dlho som sam, len ja proste nikde ziadnu vhodnu kandidatku nemozem stretnut. Hlavny problem je v tom, ze stretavam hrozne malo zien - spoznam nejaku novu mozno raz za mesiac ci dva - a to je strasne malo moznosti, tymto tempom si frajerku najdem tak najskor za 10 rokov...Len neviem, co zmenit, nachadzam sa v zlom prostredi, ale neviem, ako z toho bludneho kruhu von.

hm

to co si pisal je v podstate naozaj pravda, ale to nie je moj problem, zeby mi to stroskotavalo na tom. Ja mam malo prilezitosti, a niezeby som si vyberal. Lenze ta pritazlivost byt musi, zial uz je to tak, partner ta musi pritahovat (ak nie si slepy). Takze beres do uvahy aj ten aspekt - a nie su vsetci povrchni, ak na to prihliadaju. Navyse, netreba si mylit pritazlivost s krasou, to su niekedy dve rozne veci..Ale to je cele mimo temy, o tomto debata nie je :) Aj ked uznavam, ze taki ludia ako pises su.

spleen

Najlepsie to asi maju slepi ludia,pretoze toho druheho nevidia a tak ho neposudzuju podla jeho vyzoru,ale podla jeho slov a spravania sa.Cely problem zoznamovania sa je len o vysokych narokoch,prehnanych predstavach,vysnenych idealoch a neschopnosti vidiet nielen vonkajsie pozlatko,ale aj vnutorne hodnoty.Az neskor,ked sa clovek popali,zisti,ze jeho vysnena predstava bola len falosnou iluziou a ze sa nechal sam sebou oklamat,pretoze nevidel tych,ktori mu mohli poskytnut daleko viac,hnal sa za svojou slepou tuzbou,z ktorej napokon nezostalo vobec nic,iba trpke spomienky.

hm

_alexis_ hej, to tak byva s tym vzajomnym (ne)pritahovanim, az prilis casto...A studujem v ba.

ja_ona, cez net tomu neverim, tam hodnotim iba foto a nic ine, a jednoducho ma pritahuju iba krasne baby (a ziadne ine), a tie zas nepritahujem ja :) Pritom v reali je to uplne ine - pritazlivost totiz zalezi v osobnom kontakte od vela veci, ale na nete len od fotky. Snad si pochopila co som chcel povedat :)

ja_ona

a skusali ste sa uz niekedy stretnut s niekym s netu ? je to super pocit ....spoznate tak kopu super ludi :) vazne len sa netreba hanbit a bat len ist do toho

_alexis_

hehe aj ja som z technickej skoly a absolutne si nestazujem, ale ja som dievca :)))Chlapov mame na skole kopu a mozem povedat, ze o mna aj maju zaujem, ale presne taki co ma absolutne nepritahuju alebo mi nevyhovuju ich povahy :(( Ja sa zase obzeram za takymi co o mna vobec nezavadia... Neviem co s tym...Ale tak aspon mi oci behaju :D a mame s kamoskami zabavu :D a v akom meste studujes?

hm

brbrbr, a ako to riesite vy? Snad nie je cela filozoficka fakulta nezadana.

Ja inak nemam kamaratku ziadnu filozofku, ani nic podobne, a nemam sa teda ako cez niekoho dostat na nejaku vypravu do "babskej" skoly ci intrak, akurat tam mozem nabehnut, postavit sa na chodbu, a cakat kym sa o mna pobijete :) Rozmyslam, ze by mi pomohla najviac asi zmena partie, z chlapskej na aspon trochu zensku. Lenze ako sa do nejakej dostat...Asi sa nastvem, a zacnem chodit na nejaky tanecny kurzok, aj ked tanec nenavidim :)

brbrbr

musis ist \"na vypravu\" na nejaku inu skolu, najlepsie filozoficku fakultu, tam sme skoro same baby :-)) a mame taky isty problem ako ty..teda ziadni chlapi na okoli

hm

mam 23. do barov chodim, aj von medzi ludi, lenze tych kamaratiek nemam vela, ani kamarati. Ved vravim, ze sa spoznam s nejakou novou raz za 2 mesiace. Sportovat sportujem - obcas si idem zabehat alebo zahrat futbal, ale pri tychto sportoch ziadnu nestretnem :) Aspon zatial sa tak nestalo....Nejde o to, zeby som nikam nechodil a bol zalezeny doma, ide o to, ze mam poriadne obmedzene moznosti - skola, kamarati aj okolie je proste 90% muzske. A neviem akoby som sa dostal do prostredia, kde to tak nebude...