Dermacol-ANCNECOVER

Príspevok v téme: Dermacol-ANCNECOVER
hmmmmmm

ahojte.kupila som si tento make-up s nadsenim ye obsahuje tea tree olej a tak.mam velmi svetlu plet tak som si samozrejme vybrala najsvetlejsi odtien.lenze co som doma nezistila.ked si ho dam na plet tak je najskor normalny bledy ale po chvilke stmavne aj o niekolko odtienov.neviete co s tym???dakujem za rady

hmmmmmm

takze..akurat som si dala make up ale nedala som si podkladovy krem a cuduj sa svete..on nestmavol.vazne zaujimave :) kto by to bol povedal ze nieco take sa moze stat :)

hmmmmmm

tak potom neviem mozno je to reakcia s podkladovym kremom alebo nieco podobne.ale ked si ho rozotriem tak on vazne stmavne.a ja som biela ako stena mne je niekedy este aj odtien porcelan tmavy :).a aj ja sa z neho lesknem...potom si to vzdy osusim vreckovkou nech sa ten olej vpije.

janka123

ja ho pouzivam tiez,no ten stredny odtien. no tiez je dost tmavy. zo zaciatku ked som ho zacala pouzivat bol strasne mastny, neviem.. som sa leskla ako.. neviem ci bol ten olej nejako navrchu alebo co. ale teraz v pohode, som s nim spokojna, len ten odtien je tmavy, a pritom mam tmavu pokozku, ked si ho nanesiem podla krku je to rozdiel.

njurrrr

ja sa chcem spytat na tu kozmetiku dermacol, ten cistiaci balicek, je tak krem, maska na 2 pouzitia a cistiaci gel s tea tree...ci je to naozaj dobre na akne??