Zápal dasien a aj krvácanie

Príspevok v téme: Zápal dasien a aj krvácanie
mia90

nedávno mi zubar povedal ze mam zápal dasien a ze mi krvacaju.krvacaju mi asi tak od prvej triedy,a nikdy som vazne problemy nemala s nimi, ani so zubami,obcas nejaky kaz.poslal ma aj na nejaku dentisticku prehliadku,tam ma mali ucit ako si umyvat zuby a neviem co.ale nesla som tam a chcem zmenit aj zubara, lebo s nim nie som spokojna,a pocula som to aj od viacerych ludi.ale chcela by som sa spytat, viete mi poradit nejaku dobru pastu na to krvacanie a mozno aj nejaku kefku?dakujem

jaja_jaja

Aloe Vera si už staroveké civilizácie vážili pre
jej všestrannosť. Pri žiadnom z našich
vynikajúcich výrobkov nie je táto všestrannosť
zjavnejšia, ako pri, zubnom géle
založenom na aloe vera. Vývoj tohto výrobku
trval niekoľko rokov a pri výrobe boli použité
iba osvečené ingrediencie s overenými
účinkami. Spokojnosť mnohých užívateľov a
odborníkov z oblasti zubnej starostlivosti bez
pochybností dokazuje, že zubný gél je
značka jedného z najúčinnejších prostriedkov
na čistenie zubov na dnešnom trhu.
Je jedinečný zubný gél založený
na báze aloe vera, určený pre celú rodinu. Je
namiešaný z čistých produktov najvyššej
kvality. Táto jedinečná formula obsahuje ako
základnú zložku stabilizovaný Aloe Vera Gél.
Do neho je pridaný včelí propolis. Táto
kombinácia má nielenže dobré antibakteriálne
vlastnosti na zamedzenie tvorby zubného
povlaku a zachovanie sviežeho dychu, ale
navyše vďaka svojim protizápalovým
vlastnostiam veľmi dobre pôsobí na ďasná a
jemnú sliznicu ústnej dutiny. Je zvlášť vhodný
pri krvácaní ďasien a tvorbe ústnych vriedkov,
ak je čistenie kefkou príliš bolestivé, možno
zubný gél aplikovať priamo.
Čistiaca schopnosť tohto zubného gélu je
neporovnateľná s inými výrobkami a jeho
abrazívnosť je taká nízka, že bol nezávislým
dentálnym laboratóriom vyhlásený za leštiaci
gél! Ak sa k tomu pridajú všetky ďalšie výhody,
ktoré Aloe Vera Gél prináša ďasnám, máme tu
prípravok zubného gélu, ktorý sa nielenže
vyrovná konkurencii, ale ju dokonca
predstihuje!
Zubný gél)
• Bojuje proti zubnému kameňu.
• Bieli bez bieliacich látok.
• Zmierňuje infekcie úst a ďasien svojim
antibakteriálnym účinkom.
• Pomáha pri ústnych vredoch.
• Neobsahuje fluoridy.

jaja_jaja

Viem poradiť ako si pomôcť.
Dentálna hygiena
Aloe vera má veľmi prospešné účinky
na celkové zdravie ústnej dutiny.
Preto sa pravidelným pitím Aloe Vera
Gelu staráte aj o svoju ústnu dutinu!
9. Utíšenie bolesti
Aloe vera aktivuje funkciu
fi broblastov. Fibroblasty sú malé
bunky, ktoré sú zodpovedné
za tvorbu kolagénu. Prispievajú
k utíšeniu bolesti pri menších
popáleninách, rezných ranách,
odreninách a podráždení pokožky.

zubarka1

Mia inac co sa týka tých zubárov plne s Tebou súhlasím, že maloktorý je taký čo by komletne zhodnotil stav zubov a mal aj záujem o riešenie bez toho aby nepozeral na zisk. Ja tiez som zmenila zubarku s nadejou, ze urobim dobre a ked som isla k novej tak kym odo mna neziskala kartu tak bola velmi ochotná a ked uz som ju priniesla od tej povodnej zubarke tak som bola opat jedna z tisic. Ale co mozem povedat najlepsie skusenosti mam so zubarmi v nemocnici, su to zatial statni a vacsinou opravuju robotu po tych sukromných co zhrabn=u peniaze a ked je problem tak posielaju do nemocnice. Proste Tí statní este nie su tak skazení a sú ochotnejší a človek ma pocit, že to robia fakt preto aby pomohli.

zubarka1

Mia, Ty si môžeš zuby umývať každý deň,ale doležitá je technika čistenia, a jked si nepouživala roky medzizubnu kefku a dentalnu niť tak tie povlaky možes mat v tých medzizubných priestoroch a tie si sama neodstraniš, dokonca v niektorých prípadoch , ale to su už pokročilejsie stadia je potrebné vyčistit povlak aj pod dasnom, to už fakt robia na tej stomatochirugii resp.parodontalnom oddeleni v nemocnici.Povlak a kameň sa robi z jedlá, z mineráliek a aj z vlastných slín. Čiže naozaj najrozumnejsie bude ak navstivis odborníka, nie svojho zubára, kedže s ním maš také skúsenosti, ale ako som Ti už písala, akoč do nemocnice na stomatochirurgiu a tam sa objednaj na parodontalne vyšetrenie a uvidiš čo Ti povedia.

mia90

mysli! myslim ze si necital/a cely prispevok,tam som sa aj vyjadrovala o svojom zubarovi,cize s nim nemôzem ratat, a teraz nemôzem nikoho po novom roku zohnat, pretoze vsade maju naplnene a mam cakat.

zubarka1

mia, musis si uvedomiť, ze ziadna kefka, ani voda, ani pasta, ani tabletky Ti neodstrania zubny kamen, ktorý Ty ani nemusiš vidieť. To Ti odstrani, len zubar, alebo dentalna hygienička. A až potom, možeš použivať, nite, medzizubne kefky, vody a vsetky tie rady, ktoré sme Ti tu napísali. Totižto pokial, ti ten povlak a kameň niekto odborne neodstrani stale tam budeš mať zdroj baktérii a ten zápal nezmizne. Ak Ti možem poradiť nemusiš ist priamo k sukromnej dentalnej hygienicke, objednaj sa v nemocnici na paradontalnom oddeleni, tam Ti na to pozrie priamo odborník, ktorý sa týmto zaoberá a sam Ti povie, v akom stádiu to maš a tam maju k dispozicii aj dentalnu hygienicku, ktorá Ti to odstrani, zaplatíš za to ale nie taku sumu ako u sukromnej.