hanblivka?/ problem

Príspevok v téme: hanblivka?/ problem
ninuskaaa

niesom uz male decko mam 20 ale jeden problem ktoremu nechapem,zoziera ma to, mam noveho priatela a hanbim sa pred nim vyzliect ,niesom este zvyknuta a bojim sa ze to neprekusnem.cez leto som mala priatela s ktorym som sa rozisla ale pred nim som nemala takyto problem no teraz mam v sebe taky blok , co mam robit. som moc sebakriticka,troska som pribrala na brusku ale bez tricka ma videl uz. len mam tiez problem so zarastanim a stale si myslim ze ma bude porovnavat s inou :( mam v sebe taky blok a neviem to dostat zo seba sama sa v tom utapam, je tu niekto taky co mal podobny problem a nejako to vyriesil?ja ho naozaj milujem a nehcem ho stratit pre taku blbost len neviem co je so mnou

frank

fuuu tak to teda problem mas, ked ides do postele s bredom pitom....
nestresuj, ked vie, ze nie si modelka.....donde esta problemo?

martin_

Podla mna sa nemas coho bat. Ked ta ma rad teraz tak ta bude mat rad aj potom. Ak by ta nemal rad (tak ta nemal rad asi ani predtym),asi by to nebol pre teba ten spravny nie? Tak mozes byt len rada ze sa to zbytocne nepredlzuje a skor sa s nim rozides.
Ale tak zasa ked s nim chodis tak uz ho asi aj poznas a vies si snad domyslet ako by zareagoval... ze ci ta ma rad nie? Podla mna sa fakt zbytocne obavas